Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Na straconych posterunkach. Armia Krajowa na Kresach Wschodnich II RP - Kazimierz Krajewski [PL] [pdf,epub,azw3]

Na straconych posterunkach. Armia Krajowa na Kresach Wschodnich II RP - Kazimierz Krajewski  [PL] [pdf,epub,azw3] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 05:22
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Bitwa o polskie Kresy wschodnie po katastrofie akcji Burza była przegrana, jeszcze zanim się rozpoczęła napisał Kazimierz Krajewski w zakończeniu książki Na straconych posterunkach. Armia Krajowa na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej. Książka jest pomnikiem wystawionym ku pamięci tych, którzy ową bitwę toczyli w czasie II wojny światowej i po jej zakończeniu.

Dalszy opis: https://dzieje.pl/ksiazki/na-straconych-posterunkach-armia-krajowa-na-kresach-wschodnich-ii-rp
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-01 05:22:02 [Aktualizuj]
Napisano: 14.04.2021 07:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse