Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: POTĘGA WARZYW. 240 PYSZNYCH POTRAW [PL] [pdf,epub,azw3]

POTĘGA WARZYW.  240 PYSZNYCH POTRAW [PL] [pdf,epub,azw3] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 04:18
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 91.19 MB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 0
Pobrań: 167

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Najbardziej obszerna część książki to przepisy na potrawyz warzyw lub z dodatkiem warzyw. Okazuje się, że warzywa można dodać w zasadzie do każdego dania, dzięki czemu stanie się ono od razu znacznie zdrowsze, a zazwyczaj również smaczniejsze.Czy jedliście kiedyś lody dyniowe?Co myślicie o pieczonych pomidorach z czosnkiem i ziołami?Czy macie ochotę na ciasto czekoladowe, przyrządzonez dodatkiem soku pomidorowego?Czy do drugiego dania chcielibyście podać purée z brokułówi ziemniaków?Trzecia część książki nosi tytuł Warzywa od A do Z. Opisano w niej 38 warzyw. Dowiadujemy się, jaka jest ich wartość kaloryczna, jakich substancji dostarczają, co można z nich przyrządzić, jak je przygotowywać, kiedy kupować.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-11 06:31:27 [Aktualizuj]
Napisano: 20.04.2021 21:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse