Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wielka ksiega ziol - Readers Digest [PL] [pdf,epub,azw3]

Wielka ksiega ziol - Readers Digest [PL] [pdf,epub,azw3] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 04:18
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 241.87 MB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 3
Pobrań: 157

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Niezależnie od tego, czy masz duży ogród czy tylko małą skrzynkę na oknie, możesz się przekonać, jaką satysfakcję daje samodzielne uprawianie ziół do różnych celów, nie tylko kulinarnych.

Zioła stosuje się od wieków do nadawania aromatu potrawom i do konserwowania żywności, do leczenia chorób, odstraszania szkodników, odświeżania powietrza oraz do dekorowania. Do ziół zaliczamy tysiące najróżniejszych roślin: i małe roślinki rosnące koło domu, i wielkie krzewy rosnące w górach, i ogromne drzewa z lasów tropikalnych.

Książka pokazuje, jak najlepiej uprawiać i stosować zioła, żeby móc z nich czerpać maksymalne korzyści. Łączy ona tradycyjną mądrość i wiedzę wielu pokoleń praktyków zielarstwa z najnowszymi osiągnięciami specjalistów. Znajdziesz w niej alfabetyczny katalog ponad 100 ziół, leki pomagające w codziennych dolegliwościach, niezwykłe przepisy kulinarne, recepty na naturalne środki czystości i kosmetyki, propozycje dekoratorskie oraz wiele, wiele innych pomysłów na wykorzystanie ziół.

Ten wspaniały, ilustrowany, wszechstronny i praktyczny poradnik będzie dla wszystkich czytelników znakomitą zachętą do eksperymentowania z ziołami.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-11 06:31:24 [Aktualizuj]
Napisano: 20.04.2021 20:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse