Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Genesis Noir. Cosmic Collection (v.9229)-GOG 2021 [ENG] [exe]

Genesis Noir. Cosmic Collection (v.9229)-GOG 2021 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 04:10
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Feral Cat Den
wydawca: Surprise Attack Games / Fellow Traveller
data premiery gry: 26 marca 2021

Opis
Genesis Noir to utrzymana w klimatycznym monochromie gra przygodowa rozgrywająca się przed i po Wielkim Wybuchu, w której wcielamy się w postać pragnącą uratować swoją ukochaną i aby to zrobić musi zapobiec wszechogarniającej ekspansji wszechświata. Gra została stworzona przez studio Feral Cat Den, ufundowana dzięki kampanii na Kickstarterze i doczekała się wielu nagród. Fabuła Akcja gry osadzona jest u początków kosmosu, gdzie wcielamy się w bohatera zwanego No Man obwoźnego sprzedawcę zegarków starającego zapobiec śmierci swojej ukochanej bogini o imieniu Miss Mass (panna Masa). Ma ona zginąć, zabita pociskiem wystrzelonym przez zazdrosnego Golden Boya. Twórcy bawią się dwuznacznością terminu Wielki Wybuch? (ang. Big Bang), przedstawiając go dosłownie, jako wystrzał z pistoletu. Gracz musi wkroczyć do rozrastającego się wszechświata spowodowanego owym wystrzałem i zniszczyć zmierzający w stronę Miss Mass pocisk planetę Ziemię.

Genesis Noir to gra artystyczna skupiająca się wokół eksploracji i wpływaniu na otoczenie. Świat gry to mieszanka grafiki 3D i 2D, obserwowanej z różnych perspektyw, które często ulegają zmianie i płynnie przechodzą między sobą. Na świat przedstawiony w Genesis Noir składają się mgławice, fraktale, pola asteroidów, czarne dziury i... kawiarenki jazzowe. Poznamy obcych i zanurzamy się zarówno w mikroskopijnych, jak i gigantycznych, pełnych unikatowych interakcji światach. To wokół ich eksploracji kręci się rozgrywka. Dzięki mechanice point-and-click gracz ma możliwość szerokiej interakcji z otoczeniem, a także obserwowania konsekwencji swoich dotychczasowych poczynań. Dzięki temu może nie tylko wyrazić siebie, ale jeszcze poznać historię rozpisaną na szereg rozdziałów. Przed nami sadzenie nasion w prywatnym ogrodzie, terraformowanie terenów, tworzenie (a także niszczenie) gwiazd, branie udziału w duetach jazzowych wszystko po to, by znajdować wskazówki niezbędne do rozwiązania zagadek, a w konsekwencji odwrócić trajektorię pocisku, który prowadzi do tragedii.

Genesis Noir to gra artystyczna utrzymana w klimacie noir. Twórcy inspirowali się takimi tytułami jak Kentucky Road Zero, Botanicula, a także wierszami Williama Blake?a. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada angielski zespół Skillbard, który w swoim dorobku posiada między innymi stworzenie muzyki do kreskówki Cartoon Network - Lasso and Comet.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: AMD / Intel CPU 2.6 GHz
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: Radeon R9 285 lub GeForce GTX 560Ti
Miejsce na dysku: 8 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_genesis_noir_9229_(45969).exe
2. Zainstaluj wszystko z folderu DLC
3. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
4. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=kalY30p0bfQ
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-01 04:10:02 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 18:25
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse