Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dark Light (v.1.63) - Goldberg 2020 [ENG] [exe]

Dark Light (v.1.63) - Goldberg 2020 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 03:58
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.19 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 2
Pobrań: 25

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Mirari&Co.
wydawca: Maple Whispering
data premiery gry: 8 maja 2020 Wczesny Dostęp

Opis
Dark Light czerpie liczne inspiracje z gier typu metroidvania oraz soulslike. Rozgrywka polega na eksplorowaniu zniszczonego, cyberpunkowego świata, opanowanego przez istoty ukrywające się w ciemnych zakątkach zrujnowanych miast. Za stworzenie gry odpowiada studio Mirari&Co., specjalizujące się w produkowaniu animacji i materiałów promocyjnych dla firm. Dark Light stanowi ich debiut jeśli chodzi o branżę gier komputerowych. Przed faktyczną premierą tytuł funkcjonował we wczesnym dostępie.

Protagonistą gry jest człowiek należący do ugrupowania Mrocznych Łowców. Trafił on do bezlitosnego świata, w którym musi znaleźć oraz obronić ostatnią nadzieję dla upadającej ludzkości. Przetrwanie umożliwia mu specjalistyczny sprzęt, zasilany energią pozyskiwaną z nadprzyrodzonych istot rządzących eksplorowanymi przez nas obszarami. Niektórych nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem, dlatego podczas rozgrywki nieustannie towarzyszy nam specjalny dron jego światło sprawia, że kreatury stają się widoczne i podatne na atak.

Akcję gry obserwujemy z boku, w sposób typowy dla metroidvanii. Świat składa się z licznych platform, ruchomych lub statycznych, po których skaczemy, biegamy i na których walczymy z przeciwnikami. Układają się one w skomplikowane labirynty pełne ukrytych pomieszczeń, dając graczowi swobodę eksploracji i umożliwiając obranie własnej, unikalnej drogi do celu. W przeskakiwaniu pomiędzy nimi może nam pomóc specjalny plecak odrzutowy, przedłużający pokonywane przez protagonistę odległości. Niektóre obszary są pogrążone w całkowitych ciemnościach, więc widoczność wokół bohatera jest na nich ograniczona do światła emitowanego przez towarzyszącego mu drona. Robot umożliwia widzenie wybranych, zamaskowanych przeciwników i odblokowuje część z ukrytych ścieżek, zawierających dodatkowe przedmioty do zebrania.

Do dyspozycji mamy kilka rodzajów broni. Możemy posługiwać się sprzętem do walki wręcz (miecze, młoty, pałki), na odległość (broń palna) lub do rzucania. Każdą z broni możemy kilkukrotnie ulepszyć zbieranymi w świecie gry materiałami, zwiększając którąś z czterech statystyk określających ich parametry: obrażenia, zużycie energii, szybkość ataku oraz obrażenia krytyczne. Usprawniając sprzęt, rozwijamy jednocześnie umiejętności głównego bohatera, który poprzez używanie konkretnego przedmiotu rozwija odpowiadające mu zdolności. Oprócz zwykłych przeciwników, w grze spotykamy również potężnych bossów, wymagających od nas zastosowania odpowiedniej taktyki i optymalnego korzystania z dostępnego wyposażenia. Niektórzy wrogowie szykują na nas pułapki i atakują z zaskoczenia, budując poczucie zagrożenia może się jednak zdarzyć, że towarzyszący bohaterowi dron wykryje niebezpieczeństwo i w porę nas przed nim ostrzeże.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Widows 7+
Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD? FX-6300
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 560
Miejsce na dysku: 3 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Uruchom plik instalacyjny setup.exe? i postępuj zgodnie z instrukcjami.
3. Wybierz miejsce na dysku, w którym zostanie zainstalowana gra.
4. Poczekaj na powiadomienie o zainstalowaniu gry
5. Uruchamiaj grę z ikony na pulpicie
6. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=CxvEmx
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-08 10:14:59 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 19:11
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse