Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Samurai.Shodown.(v2.12)-Chronos 2020 [ENG] [exe]

Samurai.Shodown.(v2.12)-Chronos 2020 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 03:56
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 36.09 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: SNK Playmore
wydawca: SNK Playmore
data premiery gry: 11 czerwca 2020

Opis
Samurai Shodown to bijatyka, w której gracze wcielają się w tytyłowych japońskich wojowników. Tytuł jest rebootem serii, a za jego opracowaniem stoi firma SNK. Mowa o producencie mającym w swoim portfolio szereg kultowych marek, takich jak The King of Fighters czy choćby Metal Slug.

W Samurai Shodown akcję ukazano z boku, a rozgrywka polega na toczeniu widowiskowych starć na arenie. Autorzy oddają nam do dyspozycji szesnastu wojowników, z których każdy dysponuje odmiennym stylem walki wśród nich znajdziemy zarówno zawodników znanych z wcześniejszych odsłon cyklu (jak Haohmaru, Nakoruru czy choćby Earthquake), jak i trójkę debiutantów.

Podczas pojedynków sukces zapewnia przede wszystkim wyprowadzanie skutecznych ataków, unikanie wrogich ciosów i wykonywanie szybkich kontr. Poza tym jednak należy bacznie obserwować wskaźniki oprócz paska poziomu życia dużą rolę odgrywa tak zwany Rage Gauge (jest on ładowany, kiedy nasza postać otrzymuje obrażenia, a po jego napełnieniu otrzymujemy bonus do wyprowadzanych ataków). Należy także pamiętać, że każdy heros dysponuje potężnym atakiem, znanym jako Super Special Move, którego właściwe użycie może odmienić los niejednej bitwy.

W Samurai Shodown można grać samotnie lub wyzywać na pojedynki innych graczy. Ponadto na sprawdzenie czeka tak zwany Dojo Mode, w którym sztuczna inteligencja uczy się naszego stylu gry ducha? stworzonego w oparciu o pozyskane dane można natomiast posłać do walki z innymi graczami (nic nie stoi też na przeszkodzie, by zmierzyć się z wirtualnymi klonami? innych osób).

Samurai Shodown posiada przyjemną dla oka grafikę utrzymaną w mangowej stylistyce tytuł działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

User image

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 lub 10
Procesor: Intel Core i5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280
Miejsce na dysku: 35 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
Miejsce na dysku: 35 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Przenieś folder do dowolnej niesystemowej lokalizacji na dysku twardym
3. Uruchamiaj grę za pomocą SamuraiShodown.exe
4. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=rW2KxS
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-08 19:26:57 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 19:35
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse