Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mr. Prepper (v.1.12)-[Portable] 2021 [PL] [rar]

Mr. Prepper (v.1.12)-[Portable] 2021 [PL] [rar] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 03:52
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.59 GB
Seed'ów: 22
Leecher'ów: 0
Pobrań: 10

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Rejected Games
wydawca: PlayWay
data premiery gry: 18 marca 2021

Opis
Mr. Prepper jest grą przygodowo-symulacyjną, opracowaną przez niezależny zespół Rejected Games. Nakładem polskiej firmy PlayWay produkcja trafiła na PC.

Akcja gry Mr. Prepper toczy się w fikcyjnym państwie, którego obywatele muszą żyć zgodnie z zasadami ustalonymi przez totalitarny rząd, gdyż w przeciwnym wypadku znikają bez śladu na domiar złego nad krajem ciąży widmo atomowej apokalipsy. W trakcie zabawy wcielamy się w tak zwanego preppersa mężczyznę, który wierzy, że wkrótce nadejdzie katastrofa, więc zdobywa umiejętności i ekwipunek, by być przygotowanym na wszystko. W swej podziemnej kryjówce bohater szykuje się do przejęcia kontroli nad sytuacją i złamania statusu quo.

W Mr. Prepper akcję ukazano z boku. Głównym elementem rozgrywki jest drążenie otworów w ziemi i rozbudowa wyżej wspomnianej kryjówki niczym w Fallout Shelter w ten sposób zyskujemy pomieszczenia, które możemy przeznaczyć między innymi na warsztaty czy szklarnie. Poza tym ważną rolę odgrywa system craftingu (dzięki niemu konstruujemy przydatne narzędzia), a także handel wymienny z sąsiadami (którzy w zamian za rozmaite dobra podzielą się z nami potrzebnymi nam rzeczami). Warto jednak mieć się na baczności, bo po okolicy często kręcą się przedstawiciele władz kontrolujący mieszkańców jeśli jeden z nich zapuka do naszych drzwi, lepiej nie zwlekać zbyt długo z wpuszczeniem go do środka.

Mr. Prepper posiada grafikę przyzwoitej jakości jej barwna kolorystyka i futurystyczne projekty urządzeń znajdujących się w kryjówce kontrastują z dystopijną atmosferą gry.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 8/7/Vista/XP
Procesor: 3.2 GHz Dual Core Processor
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GeForce 520M lub Intel HD 400
Miejsce na dysku: 5 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
Procesor: 3.2 GHz Quad Core Processor
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 970, Radeon RX 580 z 4GB video RAM
Miejsce na dysku: 5 GB

Opis instalacji
1. Rozpakuj archiwum do dowolnej niesystemowej lokalizacji na dysku twardym
2. Uruchamiaj grę za pomoc MrPrepper.exe
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=z2jErBYWym4
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-11 17:09:35 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 19:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse