Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Good Company (v0.9.3) - GOG 2020 [ENG] [exe]

 Good Company (v0.9.3) - GOG 2020 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 03:50
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 613.53 MB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Chasing Carrots
wydawca: The Irregular Corporation
data premiery gry: 31 marca 2020 Wczesny Dostęp

Opis
Good Company jest strategią ekonomiczną, w której gracze prowadzą własną firmę z branży technologicznej, kontrolując jej działalność od skromnego początku, aż do momentu, kiedy stanie się ona rynkowym potentatem. Produkcja została opracowana przez niezależne studio Chasing Carrots, w którego portfolio można znaleźć takie tytuły jak Pressure oraz Cosmonautica.

W Good Company akcję ukazano w widoku izometrycznym. Zabawę rozpoczynamy w latach osiemdziesiątych, kiedy to tęgie umysły pracowały w garażach nad swoimi wynalazkami mającymi zmienić świat. Nie inaczej mają się sprawy w naszym przypadku, gdyż pierwsze produkty (jak na przykład kalkulatory) kontrolowany przez nas bohater musi wykonywać własnoręcznie. Gdy jednak na nasze konto zaczynają wpływać coraz większe kwoty, możemy pomyśleć o rozwoju działalności i zatrudnieniu pracowników warto przy tym zwrócić uwagę na ich doświadczenie oraz indywidualne umiejętności.

Z czasem firma rozrasta się coraz bardziej, a my oprócz rozbudowy jej siedziby i zatrudniania nowych ludzi powierzamy tym ostatnim coraz więcej obowiązków od zajmowania się produkcją (którą później można w dużym stopniu zautomatyzować), przez kwestie związane z logistyką, skończywszy na prowadzeniu badań nad nowymi technologiami. Sami natomiast możemy wówczas zająć się ważniejszymi sprawami, jak projektowanie coraz bardziej złożonych i zaawansowanych produktów (pokroju robotów o rozmaitych funkcjach) odpowiadającym nieustannie zmieniającym się potrzebom rynku.

Good Company posiada barwną grafikę utrzymaną w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce budzącej skojarzenia z produkcjami pokroju ciepło przyjętego Two Point Hospital.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 - (64bit)
Procesor: Intel Core i3
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GTX 560, AMD Radeon HD 6970
Miejsce na dysku: 1 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_good_company_0.9.0.3_(64bit)_(45639).exe
2. Zainstaluj setup_good_company_pre-order_bonus_0.9.0.3_(64bit)_(45639).exe
3. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
4. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=f7VkuOWkTAU
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-10 12:46:14 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 19:09
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse