Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Oddworld: Soulstorm (v1.04000 + MULTi9 ENG) [DODI] 2021 [exe]

Oddworld: Soulstorm (v1.04000 + MULTi9 ENG) [DODI] 2021 [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 03:38
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 7.12 GB
Seed'ów: 21
Leecher'ów: 2
Pobrań: 1201

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Oddworld Inhabitants
wydawca: Oddworld Inhabitants
data premiery gry: 6 kwietnia 2021

Opis
Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona unikalnej serii gier przygodowo-zręcznościowych spod szyldu Oddworld, która istnieje od 1997 roku. Za stworzenie tytułu odpowiada firma Oddworld Inhabitants Inc. oraz jej wewnętrzne studia deweloperskie z Kalifornii i Wielkiej Brytanii. Obu zespołom pomagał kanadyjski zespół z Frima Studio, specjalizujący się w produkcjach konsolowych oraz mobilnych. Soulstorm kontynuuje historię rozpoczętą w wydanym w 2013 roku remake'u Oddworld: Abe's Oddysee, pod tytułem Oddworld: New 'n' Tasty i jest luźno oparty na grze Oddworld: Abe's Exoddus, która była oryginalnym sequelem Abe's Oddysee.

Oddworld: Soulstorm proponuje fanom mroczniejszą wizję uniwersum Oddworld, wykorzystującą w zupełnie nowy sposób wcześniejsze wątki oraz idee, zagadnienia i problemy związane z konsumpcjonizmem oraz kapitalizmem. Bohaterem gry jest ponownie sympatyczny i poczciwy Mudokon o imieniu Abe. Po wydarzeniach przedstawionych w Oddworld: New 'n' Tasty, protagonista wraz z trzystoma pobratymcami, którzy wspólnie wyrwali się z rąk przebiegłych Glukkonów, znajduje się w sytuacji bez wyjścia. Bez jakiejkolwiek pomocy grupa przedziera się przez pustynię, pozbawiona jedzenia, picia i nadziei. W pewnym momencie strudzeni podróżnicy znajdują ukojenie w tajemniczym i uzależniającym napoju.

Oddworld: Soulstorm rozwija pomysły oraz model rozgrywki zaprezentowany w Oddworld: New 'n' Tasty. Gracze mają do czynienia z platformówką 2.5D, zawierającą elementy logiczne. W trakcie zabawy polegają nie tylko na umiejętnościach głównego bohatera, ale także jego współbratymców, których spotyka po drodze.

User image

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 lub 10
Procesor: Intel Quad Core 1.7 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Quad Core 2.3 GHz
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970

Opis instalacji
1- Uruchom instalator jako administrator
2- Kliknij stronę
3- Naciśnij strzałkę w górę na klawiaturze
4- Kliknij Zainstaluj
5- Kliknij Kontynuuj
6- Wybierz miejsce docelowe instalacji
7- Kliknij Dalej
8- Wybierz komponent
9- Zainstaluj

Repack Features:

.Based on Oddworld.Soulstorm-CODEX Iso Release: codex-oddworld.soulstorm.iso (12.0 GB)
.Game version: v1.04000
.Language : Multi9
.Audio: English
.Repack Size : 7.1 GB
.Final Size : 18 GB
.NOTHING is cut, NOTHING is recoded
.Installation time : 3 7 mins (Based on your PC)
.Repack by DODI
.PLZ SEED , DONT HIT & RUN

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=RazBaO
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-14 17:03:27 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 19:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse