Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Battlefleet Gothic Armada 2 (v1.0.14 Chaos Campaign)-GOG 2019 [ENG [exe]

Battlefleet Gothic Armada 2 (v1.0.14 Chaos Campaign)-GOG 2019 [ENG [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 03:26
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 18.74 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 5
Pobrań: 150

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Tindalos Interactive
wydawca: Focus Home Interactive
data premiery gry: 24 stycznia 2019

Opis
Battlefleet Gothic: Armada 2 to opracowana z myślą o PC kosmiczna strategia czasu rzeczywistego, osadzona w mrocznym uniwersum Warhammera 40,000. Jest to kontynuacja wydanej w 2016 roku gry Battlefleet Gothic: Armada i oba tytuły wyprodukowało studio Tindalos Interactive.

Zgodnie z nazwą, produkcja bazuje na licencji stołowej gry bitewnej Battlefleet Gothic wydawnictwa Games Workshop, pozwalającej rozgrywać kosmiczne bitwy w świecie Warhammera 40,000.

Fabuła Battlefleet Gothic: Armada 2 oparta jest znanych z figurowych wcieleń marki wydarzeniach Gathering Storm oraz 13th Black Crusade. W ich ramach skażony chaosem kosmiczny marine imieniem Abaddon zebrał największą armię zła od czasów Herezji Horusa i za jej pomocą próbuje dotrzeć do serca ludzkiego imperium, czyli planety Terra, gdzie zamierza zgładzić Imperatora. Wydarzenia te możemy prześledzić w trakcie kilku kampanii fabularnych.

Pod względem mechanizmów rozgrywki wydane na platformę PC Battlefleet Gothic: Armada 2 stanowi rozwinięcie pomysłów z pierwszej części. Ponownie otrzymujemy więc grę RTS, w której dowodzimy flotyllami wojennymi podczas kosmicznych potyczek. Do dyspozycji gracza oddano wiele różnych statków, poczynając od szybkich i małych fregat, aż po gigantyczne, ale wolne okręty gwiezdne. Starcia toczą się w stosunkowo wolnym tempie, a kluczową w nich rolę odgrywa właściwe pozycjonowanie sił, gdyż poszczególne sekcje jednostek mają różną wytrzymałość pancerza. Jednostki oraz ich załogi z misji na misje zdobywają doświadczenie, pozwalając nam odblokowywać coraz lepsze uzbrojenie i podzespoły, jak również uczyć podwładnych nowych zdolności specjalnych. W porównaniu z pierwszą częścią Battlefleet Gothic: Armada 2 oferuje znacznie obszerniejszą zawartość. O ile poprzednia odsłona wystartowała z raptem czterema rasami, kontynuacja umożliwia pokierowanie gwiezdnymi flotami aż dwunastu stronnictw. Wśród nich znajdziemy Marynarkę Imperium, Kosmicznych Marines, Adeptus Mechanicus, Nekronów, Chaos, Aeldari (dawni Eldarzy), Korsarzy Aeldari, Drukharów, Kupców T?au i flotę obronną Tau, Orków oraz Tyranidów.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz)/AMD FX-6300 (3.5 GHz)
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Miejsce na dysku: 50 GB

ZALECANE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz)/AMD Ryzen 5 1600X (3.6 GHz)
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: 4 GB, GeForce GTX 960/Radeon R9 380
Miejsce na dysku: 50 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_battlefleet_gothic_armada_2_1.0.14_(64bit)_(41527).exe
2. Zainstaluj wszystko z folderu Patch
3. Zainstaluj setup_battlefleet_gothic_armada_2_-_chaos_1.0.14_(64bit)_(41527).exe
4. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
5. Graj

DLC:
.Chaos Campaign

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=XVghX8opHJU
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-08 10:15:38 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 19:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse