Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Prince of Persia: The Forgotten Sands Remastered [DODI] 2010 [ENG] [exe]

Prince of Persia: The Forgotten Sands Remastered  [DODI] 2010 [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.04.2021 03:18
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.18 GB
Seed'ów: 49
Leecher'ów: 10
Pobrań: 4518

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Ubisoft
wydawca: Ubisoft
wydawca PL: Ubisoft GmbH
data premiery: 8 czerwca 2010

Opis
Prince of Persia: Zapomniane Piaski to kolejna opowieść o nieustraszonym Księciu Persji. Produkcja stanowi powrót do rozwiązań znanych z trylogii: Piaski Czasu, Dusza Wojownika oraz Dwa Trony, wydawanej w latach 2003-2005. Fabularnie Zapomniane Piaski uzupełniają siedmioletnią, nieznaną lukę w historii Księcia Persji, czyli okres pomiędzy Piaskami Czasu oraz Duszą Wojownika. Dają nam zatem odpowiedź na istotne pytanie: jakie wydarzenia wpłynęły na drastyczną i mroczną przemianę księcia?

Gra rozpoczyna się tuż po wydarzeniach znanych z Piasków Czasu. W czasie wyczerpującej podróży po regionie Azad Książę Persji postanawia zatrzymać się na moment w królestwie swego brata. Nieoczekiwanie dostrzega potężną armię szturmującą centralny pałac. Nie namyślając się zbyt długo postanawia jeszcze raz skorzystać z mocy Piasków Czasu i uratować królestwo przed totalną anihilacją. Decyzja ta jest zarazem początkiem kolejnej wielkiej przygody.

Mechanika rozgrywki w dużym stopniu przypomina system znany z Piasków Czasu i Duszy Wojownika. Zabawa jest zatem podzielona na dwa główne elementy widowiskową walkę z przeciwnikami, a także spektakularne pokonywanie lokacji zaprojektowanych przez artystów z Ubisoft. Do łask powraca tu kontrola Piasków Czasu, zapewniająca Księciu Persji pewnego rodzaju nieśmiertelność. Przed zejściem z tego świata chroni go bowiem możliwość cofnięcia czasu. W Zapomnianych Piaskach książę jest dodatkowo w stanie nadzorować siły natury i wykorzystywać je do własnych celów (np. podczas walk lub rozwiązywania zagadek środowiskowych).

Prince of Persia: Zagubione Piaski napędza silnik graficzny Anvil, który wcześniej znalazł zastosowanie m.in. w dwóch odsłonach serii Assassin?s Creed, Prince of Persia z 2008 roku oraz Shaun White Snowboarding. Warto również odnotować, że głos zwinnemu protagoniście podkłada ponownie Yuri Lowenthal (znany z dwóch pierwszych odsłon trylogii).

Wymagania sprzętowe
MINIMALNA:
System operacyjny: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+
Pamięć: 4 GB
Grafika: 512 MB VIDIA GeForce serie 6800 / 7 / 8 / 9 / 100 / 200 / GTX
Dysk twardy: 8 GB

Opis instalacji
1- Uruchom instalator jako administrator
2- Kliknij stronę
3- Naciśnij strzałkę w górę na klawiaturze
4- Kliknij Zainstaluj
5- Kliknij Kontynuuj
6- Wybierz miejsce docelowe instalacji
7- Kliknij Dalej
8- Wybierz komponent
9- Zainstaluj

Repack Features:

Based on a pre-modded game files by GAMETEST
Game Version : v1.0
Mods included :
Remastered Textures By KTMXHANCER
reshade
Languages : MULTi6
Repack Size : 2.2 GB
Final Size : 7 GB
Lossless Repack , Nothing Removed or re-encoded
Install Time : 1 2 mins
Repack By DODI
PZ SEED , DONT HIT & RUN

Instructions ( Check tutorial Videos)
1. Run Texmod.exe
2. Click on folder Target Aplication and choose Prince of Persia.exe
3. Browse Package Folder and navigate to Prince of Persia The Forgotten Sands Remastered game and select POP_Remastered.tpf
4. Run (It will take 1-2 minute to loading.)
ENJOY

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=tU9bQ
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-15 07:35:13 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 19:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse