Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Grzegorz Braun, Rafał Otoka-Frąckiewicz - System Od Lenina do Putina (2019) [ebook PL] [epub mobi pdf]

Grzegorz Braun, Rafał Otoka-Frąckiewicz - System Od Lenina do Putina (2019) [ebook PL] [epub mobi pdf] torrent
Dodał: Ishimura
07.04.2021 04:58
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 30.86 MB
Seed'ów: 9
Leecher'ów: 2
Pobrań: 268

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Grzegorz Braun, Rafał Otoka-Frąckiewicz
System Od Lenina do Putina
literatura faktu
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]

...( Opis )...

Na czym polega skuteczność rosyjskiej propagandy? Jak to możliwe, że przez ostatnich sto lat, Rosja trzyma w emocjonalnym szachu wielokrotnie silniejszy od niej pod każdym względem Zachód?

- O co tak naprawdę chodziło w konflikcie kubańskim? Czy faktycznie oś sporu leżała pomiędzy USA i komunistyczną Rosją? Wiele wskazuje na to, że do krawędzi globalnej wojny atomowej doprowadził wewnątrzny konflikt Sowietów, w którym organy bezpieczeństwa walczyły z wojskiem o przejęcie władzy nad Imperium.

- Czy Ronald Reagan zajał sie sprawa polska w trosce o wolnosc Europy Wschodniej? A moze jego radykalna polityka wobec Sowietow była odpowiedzia na strategiczny zwrot Kremla, ktory porzucił plan ekspansji na Zachod, na rzecz budowy struktur dajacych panowanie nad Azja?

- Czy operacja Trust z roku 1921 polegaja
[...]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-11 06:31:45 [Aktualizuj]
Napisano: 20.04.2021 22:11
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse