Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: KINGDOM HEARTS III + Re Mind 2021 [Multi-ENG] [ISO] [CODEX]

KINGDOM HEARTS III + Re Mind 2021 [Multi-ENG] [ISO] [CODEX] torrent
Dodał: Ishimura
07.04.2021 04:10
Kategoria: Inne

Rozmiar: 65.30 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Wydanie CODEX: 30 Marca 2021
Data Premiery : 30 Marca 2021
Producent: Square-Enix / Eidos
Wydawca: Square-Enix / Eidos
Gatunek: RPG TPP seriale animowane filmy animowane filmy pakiet crossover reedycje/remastery/remaki RPG akcji jRPG Epic Store exclusive

...( Opis )...

Kingdom Hearts III to kolejna odsłona popularnej serii jRPG stworzonej przez japońskie Square Enix. Reżyserem tytułu jest Tetsuya Nomura, weteran gatunku, który jako producent kreatywny i projektant postaci pracował nad wieloma tytułami spod szyldu Final Fantasy oraz grami takimi jak Parasite Eve czy The World Ends with You. Kingdom Hearts III jest zwieńczeniem historii, która rozpoczęła się w 2002 roku na konsoli PlayStation 2. Została ona stopniowo przedstawiona graczom w kolejnych tytułach, które pojawiły się na przestrzeni ponad dziesięciu lat na kilku rożnych platformach sprzętowych, wprowadzając zamieszanie wśród fanów. Produkcje z serii odznaczają się szybkim i zręcznościowym systemem walki oraz oryginalną i złożoną mitologią, łączącą światy i postacie znane z filmów i seriali wytwórni Walta Disneya oraz legendarnego cyklu Final Fantasy.

Kingdom Hearts III zamyka większość wątków rozpoczętych w poprzednich tytułach z serii, które przez twórców określane są zbiorczo mianem Sagi Xehanorta. Bohaterami gry są ponownie Sora, Riku, Kairi oraz postacie takie jak Donald, król Miki czy Goofy. W trakcie gry jesteśmy świadkami ostatecznego starcia pomiędzy światłem i mrokiem, uosabianym przez nową organizację XIII, na której czele stanął wskrzeszony mistrz Xenaroth. Jego celem jest odtworzenie legendarnego klucza/ostrza-x i uzyskanie za jego pomocą dostępu do tytułowego Kingdom Hearts.

Podczas przygody odwiedzamy disnejowskie światy znane z poprzednich części cyklu, reprezentujące filmy takie jak Herkules, Kubuś Puchatek lub Piraci z Karaibów. Oczywiście przenosimy się także do zupełnie nowych miejsc, w których poznajemy wcześniej niewidzianych bohaterów z kinowych przebojów, takich jak Zaplątani, Toy Story, Wielka Szóstka, Potwory i spółka czy Kraina lodu.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5-3330 3.0 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza 75 GB HDD Windows 10 64-bit
Rekomendowane: Intel Core i5-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 3100 3.1 GHz 8 GB RAM karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 lub lepsza 75 GB HDD Windows 10 64-bit

...(Instalacja)...

1.Wypal/Zamontuj
2.Zainstaluj z pliku setup.exe
3.Skopiuj zawartość z folderu CODEX do folderu z grą
4.Graj

UWAGA Wyłącz antywirusa na czas instalacji
Dodaj folder z zainstalowaną grą do wyjątków w antywirusie
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-16 21:13:37 [Aktualizuj]
Napisano: 12.08.2022 02:03
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse