Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gotowe projekty - dodatek do Mam ogród 1 - 2 2021 [PL] [PDF]

Gotowe projekty - dodatek do Mam ogród 1 - 2  2021 [PL] [PDF]  torrent
Dodał: Ishimura
02.04.2021 06:02
Kategoria: Czasopisma

Rozmiar: 5.16 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gotowe projekty - dodatek do Mam ogród 1-2/2021

Info

Format: PDF
Rozmiar: 5 MB
Jakość: Bardzo dobra
Wersja językowa: Polska
Hasło: brak

Opis

Magazyn skierowany do osób poszukujących praktycznych i sprawdzonych porad dotyczących metod uprawy warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Dostarcza ciekawej, fachowej treści prezentowanej w nowy, oryginalny i przystępny sposób i uwzględniającej wiele informacji, które nie powielają się w innych magazynach ogrodniczych. Oferuje ponad 100 porad ekspertów ogrodnictwa i doświadczonych ogrodników z zamiłowania oraz uporządkowaną strukturę ułatwiającą planowanie prac w ogrodzie i na działce, wspartą dużą liczbą infografik i instrukcji krok po kroku". Do tego pogłębione artykuły na tematy cieszące się szczególnym zainteresowaniem wśród miłośników ogrodów, takie jak: ekologiczne sposoby walki ze szkodnikami i naturalne metody upraw, sezonowe "tematy numeru" dotyczące określonych prac w ogrodzie.

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-03 22:34:37 [Aktualizuj]
Napisano: 20.04.2021 21:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse