Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: It Takes Two RePack RePack 2021 [PL] [EXE]

It Takes Two RePack  RePack 2021 [PL] [EXE] torrent
Dodał: Ishimura
01.04.2021 05:30
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 28.38 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Wyrusz w najbardziej szaloną podróż swojego życia w It Takes Two, platformówkowej grze przygodowej stworzonej wyłącznie z myślą o współpracy. Zaproś znajomego, aby dołączył za darmo dzięki Friend's Pass i współpracujcie nad ogromną gamą radośnie rewolucyjnych wyzwań w grze. Wciel się w zderzającą się parę Cody i May, dwoje ludzi zamienionych w lalki za pomocą magicznego zaklęcia. Razem, uwięzieni w fantastycznym świecie, w którym nieprzewidywalne kryje się za każdym rogiem, niechętnie rzucają wyzwanie uratowaniu ich zrujnowanego związku.

Opanuj unikalne i połączone umiejętności postaci na każdym nowym poziomie. Pomagajcie sobie nawzajem w wielu nieoczekiwanych przeszkodach i w głośnych momentach śmiechu. Kopnij futrzane ogony wiewiórek gangsterów, pilotuj majtki, DJ tętniący życiem klub nocny i bobslej przez magiczną śnieżną kulę. Weź udział w serdecznej i zabawnej historii, w której narracja i rozgrywka przeplatają się w wyjątkowo metaforyczne przeżycie.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 8.1 64-bitowy lub Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i3-2100T lub AMD FX 6100
RAM: 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD R7 260x
Miejsce na dysku: 43,6 GB

Opis instalacji

Zainstaluj
Po instalacji na pulpicie tworzony jest skrót do zmiany języka Zmieniacz języka? (domyślnym językiem jest rosyjski)
Dodano Online-Fix z 0xdeadc0de
Czas montażu: 18-20 minut
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-12-29 21:46:45 [Aktualizuj]
Napisano: 20.01.2022 21:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse