Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Marzena Kwietniewska-Talarczyk - Baśnie mojego dzieciństwa [audiobook PL]

Marzena Kwietniewska-Talarczyk - Baśnie mojego dzieciństwa [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
31.03.2021 05:24
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 207.54 MB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 250

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Baśnie mojego dzieciństwa
Długość:1 godzina 31 minut
Autor:Marzena Kwietniewska-Talarczyk
Czyta:Anna Dereszowska
Kategoria:Wiek 4-6
Typ:Audiobook - mp3

...( Opis )...

Spis baśni:
1 Wprowadzenie
2 Królewna Śnieżka
3 Kot w butach
4 Tomcio paluszek
5 Szklana góra
6 Kopciuszek

Rodzicom, którzy chcieliby przedstawić swoim dzieciom klasyczne baśnie znanych autorów w nowej wersji i znakomitej interpretacji polecamy audiobook Baśnie mojego dzieciństwa. To kilka klasycznych historii należących do klasyki literatury dla najmłodszych, które zebrała i opracowała Marzena Kwietniewska-Talrczyk. Nagranie ukazuje się w znakomitej, docenionej przez dzieci i rodziców interpretacji Anny Dereszowskiej.
Słuchacze bedą mieli okazję poznać lub przypomnieć sobie takie wspaniałe opowieści jak na przykład Królewna Śnieżka, Kopciuszek czy Kot w butach. W sumie prezentowany audiobook to półtorej godziny wspaniałej zabawy: piękne baśnie wspaniale przeczytane przez pro
[...]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-24 11:26:57 [Aktualizuj]
Napisano: 16.05.2021 15:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse