Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Little Nightmares II: Deluxe Edition [+ DLCs] (2021) PC RePack [PL] 2021 [EXE]

Little Nightmares II: Deluxe Edition [+ DLCs] (2021) PC  RePack [PL] 2021 [EXE] torrent
Dodał: Ishimura
29.03.2021 05:10
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.76 GB
Seed'ów: 30
Leecher'ów: 0
Pobrań: 11780

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Little Nightmares II to kontynuacja platformówki w konwencji horroru autorstwa niezależnego zespołu Tarsier Studios, wydanej w 2017 roku przez firmę Bandai Namco Entertainment. Gra najpierw ukazała się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a dopiero później wydano wersje na PS5 i Xboksa Series X.
W Little Nightmares II powraca bohaterka jedynki Szóstka. Jednak tym razem nie jest sama i występuje w roli przewodnika. Pierwsze skrzypce gra chłopiec imieniem Mono, który wraz z dziewczynką musi zmierzyć się z grozą czyhającą w nowym miejscu, wypaczonym przez transmisję nadawaną z odległej, skrywającej wiele mrocznych sekretów Wieży Sygnałowej.
Bohater gry udaje się w najeżoną licznymi przeszkodami i utrudnioną przez straszliwych mieszkańców gnijącego od wewnątrz świata podróż do tajemniczej wieży, by odkryć źródło zła rozprzestrzeniającego się poprzez ekrany telewizorów i uratować Szóstkę od przerażającego losu. Mono jest jej jedyną nadzieją.

Najważniejszą zmianą w stosunku do pierwszego Little Nightmares jest obecność dwóch bohaterów, którzy współpracują ze sobą w trakcie gry, szczególnie podczas pokonywania pułapek i rozwiązywania łamigłówek wzorem Brothers: A Tale of Two Sons. Dwójka porzuca też Paszczę znaną z poprzedniej przygody Six na rzecz nowych lokacji, w których czyhają niewidziane wcześniej niebezpieczeństwa. Odwiedzamy w trakcie przygody spowite mrokiem lasy, przerażające ulice czy szkoły pełne złowrogich, odmienionych przez transmisję mieszkańców. Podobnie jak w pierwszej części, rozgrywka nadal polega na przeskakiwaniu z jednej platformy na drugą, pokonywaniu przeszkód, rozwiązywaniu wymagających logicznego myślenia zagadek środowiskowych i umykaniu przed wzrokiem spaczonych, przerośniętych mieszkańców w mrożącej krew w żyłach atmosferze. Gracz nadal musi być czujny na każdym kroku i robić jak najmniej hałasu, by nie zostać wykrytym przez złowieszczych przeciwników, takich jak sadystyczny nauczyciel czy spragniony krwi łowca. Grafika w Little Nightmares II została utrzymana w tym samym stylu co w pierwszej części. Przeważa gęsty, mroczny klimat i groteskowa estetyka. Jakość oprawy wizualnej została podniesiona względem poprzedniczki, a przygrywająca w tle muzyka i niepokojące dźwięki otoczenia tylko jeszcze bardziej podkreślają atmosferę grozy i ciągłego niepokoju.

System operacyjny: Windows 7 x64 lub nowszy
Procesor: Intel Core i5-2300 AMD FX-4350 lub lepszy
Pamięć: 4 GB
Wideo: Nvidia GeForce GTX 570, 1 GB AMD Radeon HD 7850, 2 GB lub lepsza
DirectX: 11
Miejsce na dysku: do 9,2 GB

zainstaluj
graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-13 22:13:56 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 07:00
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse