Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Rad Rodgers Incl.Update.v1.06 (2018) [MULTi10-PL] [USA] [PS4-CUSA08955] [PKG]

Rad Rodgers Incl.Update.v1.06 (2018) [MULTi10-PL] [USA] [PS4-CUSA08955] [PKG] torrent
Dodał: Ishimura
18.03.2021 05:12
Kategoria: PS4

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Slipgate Ironworks
wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Premeira:
=====================
21 lutego 2018
21 lutego 2018 PSN

Gatunek Zręcznościowe fantasy science fiction platformówki na 2 osoby crossover 2.5D kooperacja podzielony/wspólny ekran

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Rad Rodgers to klasyczna zręcznościowa platformówka, wykonana w technice 2.5D. Za produkcję tytułu odpowiada studio Slipgate (wcześniej znane jako Interceptor Entertainment). Autorzy skorzystali z pomocy serwisu Kickstarter w 2016 roku, dzięki któremu udało im się uzbierać fundusze na dokończeniu produkcji pecetowej wersji gry. W późniejszym czasie, dzięki współpracy z firmą THQ Nordic wyprodukowano także jej konsolowe porty.

User image

Fabuła
Produkcja opowiada o przygodach dwunastoletniego chłopaka o imieniu Rad Rodgers. W środku nocy, po długiej sesji spędzonej na zabawie z grami wideo, bohater zauważa, że jego nieużywana konsola włączyła się samodzielnie. W kilka sekund później wraz z nią zostaje wciągnięty przez dziwny energetyczny wir i przenosi się do innego świata, gdzie zostaje bohaterem własnej gry. W przygodzie towarzyszy mu jego stara konsola, która ożywa i przedstawia się jako Dusty.

Dane Techniczne

TiTLE.........: Rad Rodgers
TiTLE iD......: CUSA-08955
CONTENT iD....: UP4389-CUSA08955_00-RADRODGERSUS0001
SOURCE........: Blu-ray
VERSiON.......: v1.00 Base
REGiON........: USA
MiN FW........: v4.70
LANGUAGES.....: English, Chinese (Simplified), French , German, Italian, Japanese,
Korean, Polish, Russian, Spanish

Description By Mozaykin

User image
User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-11 05:12:02 [Aktualizuj]


Napisano: 08.02.2023 23:45
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse