Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mundaun-DARKSiDERS 2021 [ENG] [iso]

Mundaun-DARKSiDERS 2021 [ENG] [iso] torrent
Dodał: Ishimura
18.03.2021 03:52
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Hidden Fields
wydawca: MWM Interactive
data premiery gry: 16 marca 2021

Opis
Mundaun jest przygodową grą akcji, zrealizowaną w konwencji survival horroru. Produkcja została opracowana przez niezależne studio Hidden Fields, a jej cechą charakterystyczną jest monochromatyczna, ręcznie rysowana grafika.

Akcja gry Mundaun toczy się w tytułowej alpejskiej dolinie. W grze wcielamy się w bohatera przybywającego tam po raz pierwszy od czasów dzieciństwa, by rozwikłać zagadkę pożaru, w którym zginął jego dziadek. Na miejscu protagonista odkrywa, że Mundaun nawiedzają demoniczne siły, przez co wyprawa na górujący nad nią szczyt, gdzie spodziewa się odnaleźć odpowiedzi na trapiące go pytania, staje się dla niego prawdziwą walką o przetrwanie.

W Mundaun akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie rozgrywki trafiamy do zróżnicowanych lokacji, wśród których znajdziemy zarówno posępne wnętrza, jak i malownicze łąki oraz ośnieżone granie przemierzamy je na piechotę, za kierownicą samochodu bądź m.in. na saniach. Podczas eksploracji zajmujemy się rozwiązywaniem pomysłowych zagadek i poszukiwaniem przydatnych przedmiotów, a także prowadzeniem rozmów z mieszkańcami Mundaun. W ten sposób stopniowo zbliżamy się do rozwikłania zagadki śmierci dziadka bohatera.

Na każdym kroku musimy jednak mieć się na baczności, gdyż mroczne byty nawiedzające Mundaun stanowią zagrożenie dla protagonisty. Doświadczając ich obecności, bohater stopniowo popada w coraz większy strach znajdujący odzwierciedlenie w szybkości jego ruchów (im jest on większy, tym wolniej porusza się protagonista).

Mundaun posiada oryginalną oprawę graficzną utrzymaną w monochromatycznych barwach. Całość oparto na teksturach przygotowanych ręcznie przy pomocy ołówka.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
Procesor: Intel Core i3-6100 lub AMD FX-6300
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 650 lub AMD Radeon HD 6850
Miejsce na dysku: 5 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-7400 lub AMD Ryzen 1600
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 1060 lub AMD Radeon RX 570
Miejsce na dysku: 5 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=whra0TeUG
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-11 03:52:02 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 12:26
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse