Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Dusk Diver Incl.Update.v1.03 (2019) [MULTi4-ENG] [JAP] [PS4-MOEMOE] [PKG]

Dusk Diver Incl.Update.v1.03 (2019) [MULTi4-ENG] [JAP] [PS4-MOEMOE] [PKG] torrent
Dodał: Ishimura
16.03.2021 08:40
Kategoria: PS4

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: WANIN International
wydawca: pQube

Premiera:
====================
25 października 2019
25 października 2019 PSN

Gatunek: Akcji TPP elementy RPG beat 'em up urban fantasy

Tryb gry: single player

Opis

Dusk Diver to gra akcji z gatunku beat 'em up wzbogacona elementami RPG. Deweloperem tytułu jest studio WANIN Games z Tajwanu. Zespół istniejący od 2016 roku ma na koncie wieloosobową strzelankę CODE2040 wydaną na PC oraz mobilną grę RPG Bound Strike. Chociaż Dusk Driver jest debiutem producentów na tradycyjnych konsolach, to gra rozpoczęła życie w marcu 2019 roku, w programie wczesnego dostępu w serwisie Steam. Tytuł opuścił go po pod koniec października tego samego roku, kiedy zadebiutował na platformach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

User image

Fabuła
Historia w Dusk Driver rozgrywa się w całości we współczesnym Tajpej, stolicy Tajwanu, a konkretnie w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie dzielnicy miasta o nazwie Ximending. Gracze wcielają się w niedługo kończącą szkolę licealistkę o imieniu Yang Yumo, która odkrywa w sobie magiczne moce po tym, gdy zostaje zaatakowana przez złowrogie istoty określane mianem fantomów. Wkrótce kontaktują się z nią bóstwa z równoległego świata, z którego pochodzą też fantomy, prosząc dziewczynę, by została strażniczką broniącą ludzi przed rychłą inwazją stworów.

Dane Techniczne

DATE........: 2021/03
REGiON......: JPN
PLATFORM....: PS4
SOURCE......: DISC
FORMAT......: .pkg
TiTLE iD....: CUSA16653
FiRMWARE....: 7.02
VERSiON.....: 1.00
GENRE.......: Action
FiLE NAME...: moe-duskdiver
FiLE SiZE...: 73x50M

< Text Languages >
EN,JA,KO,CHT

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=z9IUzDELLGE
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-09 08:40:02 [Aktualizuj]


Napisano: 29.01.2023 07:54
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse