Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Venom.2018.1080p.3D.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-Dubbing.En-PL.Dilax

Venom.2018.1080p.3D.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-Dubbing.En-PL.Dilax torrent
Dodał: dilax
15.03.2021 14:24
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 21.17 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W trakcie badań przestrzeni kosmicznej, sonda należąca do Life Foundation, zajmującej się bioinżynierią, odkrywa kometę zawierającą symbiontyczne formamy życia. Sonda powraca na Ziemię z czterema próbkami, ale jednej z nich udaje się uciec i powoduje katastrofę w Malezji. Life Foundation udaje się odzyskać trzy pozostałe próbki, które zostały przewiezione do ośrodka badawczego w San Francisco. Tam naukowcy odkrywają, że symbionty nie są w stanie przetrwać bez oddychających tlenem żywicieli, którzy umierają po odrzuceniu symbiozy. Dziennikarz śledczy, Eddie Brock zapoznaje się z dokumentami na temat tych eksperymentów, które należą do jego narzeczonej Anne Weying, prawniczki pracującej nad linią obronną dla Life Foundation. Brock postanawia porozmawiać z prezesem Life Foundation, Carltonem Drake’em na temat tych eksperymentów, co prowadzi do utraty pracy przez Brocka i Weying. Z tego powodu Weying kończy związek z Brockiem[2].

Pół roku później eksperymenty Drake’a na symbiontach są bliższe sukcesu. Do Brocka przychodzi Dora Skirth, która pracuje dla Drake’a. Skirth nie zgadza się z metodami swojego szefa i chce, aby zostały one upublicznione. Pomaga Brockowi dostać się do ośrodka badawczego w celu zebrania dowodów. Tam Brock odkrywa, że jego bezdomna znajoma, Maria jest jednym z obiektów testowych. Próbuje ją uratować, jednak symbiont znajdujący się w niej przenosi się do ciała Brocka i pozostawia ją martwą. Brock ucieka i po czasie zaczyna dostrzegać u siebie dziwne symptomy. Zwraca się o pomoc do Weying. Jej nowy chłopak, lekarz, Dan Lewis odkrywa w trakcie badań w jego ciele symbionta. Drake zamyka Skirth z ostatnim symbiontem i zabija oboje. Symbiont w ciele Brocka okazuje się być ostatnim ocalałym okazem[2].

Drake wysyła najemników, aby odzyskali symbionta od Brocka. Jednak z ciała Brocka wyjawia się potworne stworzenie, które pokonuje napastników. Później przedstawia się ono Brockowi jako Venom i wyjaśnia, że kometa, na której się znajdował, szuka planet, aby symbionty mogą się osiąść i żywić na ich mieszkańcach. Venom proponuje, że oszczędzi Brocka, jeśli pomoże symbiontom osiągnąć ich cel. Brock włamuje się do swojego starego miejsca pracy, aby pozostawić dowody na winę Drake’a, ale zostaje otoczony przez funkcjonariuszy SWAT. Zmusza go to do transformacji, aby uciec. Weying, która jest świadkiem jego przemiany, zabiera Brocka z powrotem do Lewisa, gdzie okazuje się, że symbiont powoli niszczy narządy wewnętrzne Brocka. Brock zauważa, że symbiont ma dwie słabości: wysokie dźwięki i ogień. Pomimo iż Venom twierdzi, że można odwrócić uszkodzenia, Weying postanawia użyć urządzenie MRI, aby oddzielić Brocka od symbionta. Później Brock zostaje schwytany przez najemników Drake’a[2].

W międzyczasie czwarty symbiont, Riot, stara się dostać z Malezji do San Francisco zmieniając ciała żywicieli. Po dotarciu do celu wiąże się z ciałem Drake’a, który zgadza się go zabrać na sondę kosmiczną, aby zabrać resztę symbiontów i sprowadzić je na Ziemię. Weying łączy się z Venomem, aby móc uwolnić Brocka. Kiedy Brock i Venom ponownie się łączą, Venom stwierdza, że stanie w obronie mieszkańców Ziemi przed swoim gatunkiem. Razem z Weying próbują powstrzymać Drake’a i Riota. Venom uszkadza sondę, a wskutek jej wybuchu giną zarówno Drake, jak i Riot. Weying jest przekonana, że Venom również zginął w eksplozji. Okazuje się jednak Brock nadal jest z nim związany i wspólnie postanawiają chronić San Francisco eliminując przestępców[2].Video
ID : 1
ID in the original source m : 4113 (0x1011)
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings : CABAC / 2 Ref Frames
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, Reference : 2 frames
Format settings, GOP : M=1, N=10
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 1 h 52 min
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 24.0 Mb/s
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 23.976 (24000/1001) FPS
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.482
Stream size : 18.8 GiB (89%)
Default : Yes
Forced : No
Original source medium : Blu-ray

Audio #1
ID : 2
ID in the original source m : 4352 (0x1100)
Format : DTS XLL
Format/Info : Digital Theater Systems
Commercial name : DTS-HD Master Audio
Codec ID : A_DTS
Duration : 1 h 52 min
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 2 322 kb/s
Channel(s) : 6 channels
Channel layout : C L R Ls Rs LFE
Sampling rate : 48.0 kHz
Frame rate : 93.750 FPS (512 SPF)
Bit depth : 16 bits
Compression mode : Lossless
Stream size : 1.82 GiB (9%)
Language : English
Default : Yes
Forced : No
Original source medium : Blu-ray

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-31 22:08:12 [Aktualizuj]
Napisano: 19.04.2021 08:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse