Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Handball 21 [ver.1.0] *2020* [MULTI-PL] [CODEX] [EXE]

Handball 21 [ver.1.0] *2020* [MULTI-PL] [CODEX] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
13.03.2021 22:44
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 2.00 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 10

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO
Premiera Gry: 12 listopada 2020
Gatunek: Sportowe
Producent: Eko Software
Wydawca: Nacon
Tabletka: Build-in CODEX

OPIS
Handball 21 jest kolejną odsłoną znanego cyklu gier sportowych poświęconych popularnej w Polsce dyscyplinie - piłce ręcznej. Produkcja powstała dzięki wysiłkom studia EKO Software, znanego także z cyklu survivalowych przygodówek akcji How to Survive. Wydawcą jest firma Nacon / Bigben Interactive.
Handball 21 nie różni się bardzo mocno od poprzednich odsłon. Zabawa skupia się tutaj na rywalizacji sportowców na boisku, a nie aspektach powiązanych z rolą menadżera drużyny. W grze możemy znaleźć licencjonowane zespoły i aż 1600 zawodników znanych z prestiżowych europejskich lig piłki ręcznej (głównie pierwszych i czasem drugich – m.in. Lidl Starligue, Proligue, Liga Asobal, DKB Handball Bundesliga oraz 2. Handball Bundesliga).
Twórcy usprawnili niektóre aspekty rozgrywki – produkcja umożliwia graczom bardziej taktyczne podejście do spotkań. Poprawiono także sztuczną inteligencję rywali.
W Handball 21 możemy grać samotnie albo z innymi. Produkcja oferuje szeroki wybór trybów rozgrywki – możemy rozegrać pojedynczy mecz, pełny sezon ligowy bądź zagrać w rozbudowany tryb kariery. Tryb wieloosobowy oferuje możliwość rywalizowania z innymi graczami za pośrednictwem Internetu lub lokalnie – na wspólnym ekranie.
Handball 21 posiada przyjemną, trójwymiarową oprawę graficzną. Grafika stara się przedstawić zmagania sportowców w realistyczny sposób – widać to zarówno w wyglądzie hal, w których toczą się spotkania, jak i modelach poszczególnych zawodników. Nie jest to czołówka branży (np. animacje momentami wypadają nieco sztywno), ale gra kompetentnie oddaje atmosferę meczu piłki nożnej, co w takiej produkcji jest najważniejsze.

WYMAGANIA
Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Handball-21.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-02 21:35:02 [Aktualizuj]
Napisano: 19.05.2021 04:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse