Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Hellsing Ultimate [1080p][FLAC_5.1] Japan

Hellsing Ultimate [1080p][FLAC_5.1] Japan torrent
Dodał: dilax
13.03.2021 12:52
Kategoria: Anime

Rozmiar: 19.28 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Istnieją istoty ciemności i zła, które nękają noc, pożerając każdego nieszczęśliwego człowieka na tyle, by zostać złapanym w ich uścisk. Po drugiej stronie jest Hellsing, organizacja zajmująca się niszczeniem nadprzyrodzonych sił, które zagrażają istnieniu ludzkości. Na jego czele stoi Integra Fairbrook Wingates Hellsing, która dowodzi potężną armią i spędza życie walcząc z nieumarłymi.

Ogromna armia Integry blednie jednak w porównaniu z jej ostateczną bronią: wampirem Alucardem, który działa przeciwko własnemu gatunkowi jako eksterminator Hellsing. Ze swoim nowym wampirzym sługą, Serasem Victorią, u boku, Alucard musi walczyć nie tylko z potworami, ale ze wszystkimi, którzy stoją przeciwko Hellsing, czy to w przebraniu dobra, czy zła.

W walce o przetrwanie ludzkości Hellsing Ultimateudowadnia, że ​​pozory to nie wszystko, czym mogą się wydawać, a czasami największa broń może przyjść w postaci najgorszego koszmaru.
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-11-16 20:03:31 [Aktualizuj]


Napisano: 29.01.2023 06:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse