Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: CorelDRAW Graphics Suite 2021 v23.0.0.363 - 64bit [PL] [Crack] [azjatycki]

CorelDRAW Graphics Suite 2021 v23.0.0.363 - 64bit [PL] [Crack] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
09.03.2021 21:55
Kategoria: Grafika

Rozmiar: 361.85 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
CorelDRAW Graphics Suite 2021 to najnowsze i najbardziej zaawansowane oprogramowanie do projektowania graficznego.

CorelDRAW Graphics Suite 2021 wprowadza nowy pulpit pełniący rolę centrum współpracy i dający dostęp do plików i projektów przechowywanych w chmurze. Pulpit pozwala na podgląd, komentowanie i przegląd stanu prac. Dzięki możliwości szybkiego udostępniania innym użytkownikom, pliki nie wymagają ich otwierania. Komentarze, adnotacje dodawane przez członków zespołu pojawiają się teraz na bieżąco, co zdaniem twórców aplikacji pozytywnie wpłynie na wprowadzanie wymaganych w projektach poprawek i wyeliminuje przestoje spowodowane długim czasem przekazywania informacji. Przy użyciu okna dokowanego można filtrować i wyszukiwać komentarze recenzentów. Nowe narzędzia adnotacji, takie jak ikony notatki, strzałki, prostokąty, elipsy, linie proste i odręczne dopiski pozwolą na szybkie dodawanie uwag dla projektantów lub pozostałej części zespołu.

Skład pakietu CorelDRAW Graphics Suite:
- CorelDRAW 2021 - tworzenie grafiki wektorowej i układu stron
- Corel PHOTO-PAINT 2021 - program do edycji zdjęć i projektowania z dokładnością do pikseli
- Corel CAPTURE 2021 - przechwytywanie zawartości ekranu
- Corel Font Manager 2021 - przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi

Nowością jest też widok wielostronicowy. Umożliwia on wyświetlanie, edytowanie, zarządzanie projektami z poziomu jednego ekranu. Dzięki niemu można też przenosić, kopiować obiekty miedzy stronami oraz porównywać prace bez konieczności ręcznego ustawiania odpowiedniego widoku. Na wygodne zarządzenie projektem wpłynie też nowy inspektor Strony. Widok matrycy miniatur daje szybki dostęp do plików i zmiany trybu wyświetlania. CorelDRAW Graphics Suite 2021 pozwoli też na szybki eksport wielu zasobów. Użytkownicy mogą wyeksportować elementy w różnych rozmiarach, rozdzielczościach i co najważniejsze — w różnych formatach. A to pozwoli na wygodniejszą pracę w innych aplikacjach wykorzystujących różne typy plików graficznych. Narzędzie pozwoli na tworzenie listy zasobów i eksportowanie ich jednym kliknięciem kursora.

Nowe narzędzia dla grafików i nie tylko.
Narzędzia ułatwiające pracę zespołową to tylko część nowości, jaka zawitała do CorelDRAW Graphics Suite 2021. W zaktualizowanej wersji aplikacji pojawiły się rozwiązania ułatwiające pracę grafików. To m.in. rysowanie w perspektywie. Użytkownicy mogą wybrać jedno-, dwu- lub trzypunktową perspektywę, rysować lub dodawać istniejącą grupę obiektów na współdzielonej płaszczyźnie perspektywy oraz swobodnie przenosić i edytować obiekty. Ułatwieniem w rysowaniu mogą być także usprawnione prowadnice i nowa opcja przyciągania do innych obiektów. Pozwolić ma ona na wygodniejsze przenoszenie i przekształcanie poszczególnych elementów projektów.

Więcej o CorelDRAW Graphics Suite 2021: https://www.coreldraw.com/pl/product/coreldraw/?topNav=pl#features

-----------

Specyfikacja techniczna:
- Windows 10 (64-bitowy) z najnowszymi aktualizacjami
- Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
- Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM
- 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
- 4.3 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne
- Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
- Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
- Napęd DVD opcjonalnie
- Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

-----------

strona producenta: https://www.coreldraw.com/
strona PL: https://www.coreldraw.com/pl/
system operacyjny: Windows 10 (64bit)

-----------

Do wypakowania torrenta użyj najnowszej wersji programu WinRAR.

-----------

- otwórz folder "CorelDRAW Graphics Suite 2021", uruchom plik "Setup.exe"
- pod koniec instalacji pojawi się okno z warunkami licencji, zamknij je (kliknij w prawym górnym rogu okna na X) > kliknij na "TAK"
- zawartość folderu "Crack" przekopiuj domyślnie do: C:/Program Files/Corel/CorelDRAW Graphics Suite 2021/Programs64/
- uruchom program CorelDRAW 2021

-----------

Win 10 64bit - screen po instalacji:
http://i.ibb.co/cJm8jSr/1.png
http://i.ibb.co/gDXqgB9/2.png
http://i.ibb.co/vdyPN0s/3.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-09 13:52:00 [Aktualizuj]
Napisano: 20.01.2022 18:44
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse