Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rayman Legends (2013) [ENG/RUS] [PS3] [EUR] [License] [ISO]

Rayman Legends (2013) [ENG/RUS] [PS3] [EUR]  [License] [ISO] torrent
Dodał: Ishimura
09.03.2021 15:56
Kategoria: PS3

Rozmiar: 6.23 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Ubisoft
wydawca: Ubisoft

Premiera:
=====================
29 sierpnia 2013
29 sierpnia 2013 pudełko PL

Gatunek: Zręcznościowe platformówki 2D kooperacja

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Rayman Legends to kolejna radosna i kolorowa platformówka o przygodach tytułowego bohatera. Produkcja została stworzona przez Michela Ancela, czyli znanego francuskiego dewelopera, który wykreował markę Rayman oraz serię Beyond Good & Evil.

User image

W Rayman Legends wracamy do postaci Raymana, który musi przemierzyć kolejne poziomy, aby uratować świat. Tym razem twórcy przygotowali mieszankę różnych legendarnych krain od starożytnej Grecji, aż po średniowieczne zamki. Bohater jak zwykle otrzymuje pomoc ze strony swoich wiernych kompanów w tym sympatycznego stworka imieniem Globox.

Dane Techniczne

Platform: PS3

Region: EUR
Firmware: 4.46 / HEN / CFW / Image for Cobra ODE / E3 ODE PRO

Obrazy są zrzucane z dwóch dysków, są całkowicie identyczne, ale te obrazy w żaden sposób nie pokrywają się z IRD.
Ośmielam się przypuszczać, że IRD został usunięty z jakiegoś remake'u?, pośrednio świadczy o tym wymóg minimum oprogramowania układowego - 4.75.

Sam zebrałem ten obraz i mogę śmiało powiedzieć, że jest on pełną kopią licencjonowanej płyty. Tutaj nic nie jest wycinane ani przekodowywane.
Gra była testowana przeze mnie osobiście na dwóch konsolach, na moim CECH-2508 CFW REBUG 4.86.1 oraz na konsoli mojego przyjaciela CECH-4008 HFW 4.86 HEN 3.0.1, menadżer gier webMAN MOD 1.47.32

Opis instalacji i uruchomienia:
Skopiuj za pomocą menedżera plików lub klienta FTP obraz dysku ISO do konsoli w ścieżce / dev_hdd0 / PS3ISO / lub na zewnętrzne urządzenie USB w systemie plików NTFS w folderze PS3ISO?.
Zamontuj obraz za pomocą dowolnego menedżera kopii zapasowych, takiego jak webMAN, IrisMAN, multiMAN, ManaGunZ.

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=afqO1qGr2XM
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-11-03 03:19:03 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 12:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse