Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Azure Striker Gunvolt: Striker Pack (2020) [MULTi9-ENG] [JAP] [PS4-MOEMOE] [PKG]

Azure Striker Gunvolt: Striker Pack (2020) [MULTi9-ENG] [JAP] [PS4-MOEMOE] [PKG] torrent
Dodał: Ishimura
09.03.2021 08:02
Kategoria: PS4

Rozmiar: 1.69 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 3
Pobrań: 11

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Inti Creates
wydawca: Inti Creates

Premiera:
===================
23 kwietnia 2020
23 kwietnia 2020 PSN

Gatunek: Akcji platformówki 2D manga i anime pakiet side-scroll

Tryb gry: single player

Opis

Azure Striker Gunvolt: Striker Pack jest pakietem zawierającym dwuwymiarowe gry akcji Azure Striker Gunvolt i Azure Striker Gunvolt 2 (wydanie to dodaje także wszystkie stworzone do nich DLC oraz nową zawartość i funkcje). Obydwie produkcje oferują dynamiczny, zręcznościowy system walki oraz atrakcyjną, mangową oprawę graficzną. Za stworzenie obu omawianych tytułów odpowiada japońska firma Inti Creates (znana z serii Mega Man Zero), która zajęła się również opracowaniem i wydaniem omawianej kompilacji.

User image

Fabuła
Akcja obydwu produkcji wchodzących w skład Azure Striker Gunvolt: Striker Pack rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. W świecie stworzonym przez Inti Creates rodzą się niezwykli ludzie zwani Adeptami, obdarzeni nadnaturalnymi umiejętnościami. Jednym z nich jest Gunvolt bohater, w którego wciela się gracz. Młodzieniec staje do walki z niezwykle wpływową korporacją Sumeragi Group. W drugiej części gry kontrolujemy również rywala wspomnianego bohatera Copena dla którego przewidziano osobną kampanię fabularną.

Dane Techniczne

DATE........: 2021/03
REGiON......: JPN
PLATFORM....: PS4
SOURCE......: DISC
FORMAT......: .pkg
TiTLE iD....: CUSA18791
FiRMWARE....: 7.02
VERSiON.....: 1.00
GENRE.......: Action
FiLE NAME...: moe-asgsp
FiLE SiZE...: 37x50M

< Text Languages >
EN,JA,FR,DE,ES,IT,PT,KO,CHT

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=0HrtZIlNzmk
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-12 22:23:41 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 23:12
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse