Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The.Life.And.Suffering.Of.Sir.Brante-SKIDROW 2021 [ENG] [iso]

The.Life.And.Suffering.Of.Sir.Brante-SKIDROW 2021 [ENG] [iso] torrent
Dodał: Ishimura
08.03.2021 03:24
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.19 GB
Seed'ów: 34
Leecher'ów: 0
Pobrań: 29

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Sever
wydawca: 101XP
data wydania: 4 marca 2021

Opis
The Life and Suffering of Sir Brante to fabularna gra RPG, która ożywa na łamach dziennika głównego bohatera. Akcja osadzona w bezlitosnym świecie, w którym wszelkie formy sprzeciwu są bezlitośnie miażdżone, historia opowiada o człowieku, który odważył się rzucić wyzwanie istniejącemu porządkowi. Wyrusz w podróż na całe życie i stań się osobą zdolną do samodzielnego kształtowania swojego przeznaczenia ... Pamiętaj jednak, że wolność nigdy nie jest tania. Życie w Wielkim Imperium Arknijskim jest ciężkie, a jego najtrudniejszy Lot należy do Ciebie ze względu na okoliczności urodzenia. Jesteś zwykłym człowiekiem, nie masz żadnych praw ani tytułu. Aby przejąć swój los i zostać prawowitym spadkobiercą spuścizny rodziny Brante, będziesz musiał uporać się ze skostniałą tradycją i uprzedzeniami. Wyruszając w trwającą całe życie podróż od urodzenia do prawdziwej śmierci, będziesz musiał znieść wielkie wstrząsy, stawić czoła przeciwnościom losu i dokonać wielu trudnych wyborów. Każda decyzja wpłynie nie tylko na bohatera, jego rodzinę i bliskich, ale może nawet obalić fundamenty samego Imperium.

Na przełomie czasu Życie każdego obywatela imperium jest z góry określone przez jego stan. Bóstwa znane jako Bliźniacze Bogowie przekazały tę prawdę światu, dzieląc śmiertelników na Losy. Szlachta przewodzi i rządzi innymi, podczas gdy duchowieństwo prowadzi ludzi jedyną prawdziwą ścieżką, a nisko urodzeni cierpią, pracując dla chwały Imperium. Możesz zaakceptować swój los bez wątpienia, ale w twojej mocy jest również zmiana kosmicznego porządku, który rządzi wszystkim.

Twój wybór nie jest iluzją. Podzielona na rozdziały gra śledzi poczynania gracza, nabyte umiejętności, a także inne nakładające się okoliczności, które kształtują niepowtarzalną fabułę dla każdej rozgrywki. Każda decyzja ma swoje konsekwencje i będziesz odpowiedzialny przez całą podróż. Aby chronić swoją rodzinę i bliskich, narzucić panowanie cesarza i zbić fortunę lub spróbować zmienić świat według własnego uznania ... Dokonaj wyboru, ale uważaj na szaleństwa pychy i ambicji.

Walcz o swoje życie Jeden człowiek nie jest wcale wszechmocny w tym królestwie, ale pod twoim przewodnictwem sir Brante może stać się osobą, która może znieść każdą próbę rzuconą mu przez los i przepisać prawa, które rządzą jego światem Rozwijaj i trenuj swoją postać, rozwijając takie cechy, jak determinacja, wrażliwość i wytrzymałość. Wszystkie umiejętności bohatera, począwszy od tych nabytych w dzieciństwie, wpłyną na jego osobowość, światopogląd i relacje, ostatecznie odblokowując nowe talenty i możliwe historie.

Znajdź własną ścieżkę Pierwszy kompletny opis przejścia może zająć nawet 15 godzin Liczne rozgałęziające się ścieżki, które wpływają na rozwijającą się historię, sprawią, że każda rozgrywka będzie wyjątkowym doświadczeniem: zostań szlachetnym sędzią, poznaj sposoby inkwizycji, zaplanuj rewolucję jako członek tajnego stowarzyszenia lub obrać zupełnie inny cel. Bądź odważny, a sam los ugnie się pod twoją wolą

Tam i dalej system wskrzeszania pozwala postaci zachować swoje doświadczenie po śmierci, pozwalając graczowi na przewartościowanie poprzednich kroków i wprowadzenie zmian w strategii. Przejmij kontrolę nie tylko nad swoim życiem, ale także nad swoim zgonem, a następnie postaw wszystko na szali w tym cyklu śmierci i odrodzenia

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Microsoft Windows 7
Procesor: Pentium? 4 1.5 GHz / Athlon XP
Pamięć: 1 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 9.0c compatible
Miejsce na dysku: 3 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ep0RN2uVV1U
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-09 11:30:23 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 08:09
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse