Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Minecraft Dungeons v1.8.0.0_5460008 + 4 DLC + Multiplayer [FitGirl] 2020 [PL] [exe]

Minecraft Dungeons v1.8.0.0_5460008 + 4 DLC + Multiplayer [FitGirl] 2020 [PL] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
01.03.2021 09:12
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.22 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Mojang Studios
wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios
data premiery gry: 26 maja 2020

Opis
Minecraft: Dungeons to przygodowa gra akcji będąca spin-offem bestsellerowego Minecrafta. Tytuł został opracowany przez studio Mojang. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku Minecrafta, oprawa graficzna gry Minecraft: Dungeons została oparta na wokselac

Minecraft: Dungeons przenosi nas do klasycznego świata fantasy. Kiedy na celowniku złoczyńcy znanego jako Arcyzłosadnik i jego armii potworów znalazła się wioska głównych bohaterów opowiedzianej tu historii, tym ostatnim nie pozostało nic innego, jak spróbować pokrzyżować plany swojemu arcywrogowi i rozpocząć pełną niebezpieczeństw przeprawę.

Zabawę w grze Minecraft: Dungeons rozpoczynamy od wyboru jednej z kilkunastu postaci. Jako że bohaterowie nie różnią się między sobą statystykami ani umiejętnościami, do indywidualnych preferencji możemy dostosować jedynie ich wygląd.

Podczas rozgrywki akcję obserwujemy z lotu ptaka, a zajmujemy się przemierzaniem pełnych niebezpieczeństw i generowanych proceduralnie lokacji (pokroju lochów, bagien i kanionów), unikaniem wszechobecnych pułapek oraz walką z przeciwnikami. System walki ma zręcznościowy charakter, a na naszej drodze stają nie tylko hordy szeregowych adwersarzy, lecz także potężni bossowie.

Choć brakuje tu tradycyjnego systemu ulepszania atrybutów postaci, naszych podopiecznych rozwijamy, zdobywając coraz lepsze wyposażenie. Nowe przedmioty możemy znaleźć bądź nabyć u jednego z handlarzy, którzy chętnie się nimi dzielą w zamian za drogocenne Szmaragdy pełniące tu rolę waluty. Oprócz elementów pancerza i broni (zarówno dystansowej, jak i służącej do walki w zwarciu) do naszego ekwipunku trafiają rozmaite ulepszenia zwiększające możliwości przedmiotów oraz potężne artefakty zapewniające nam dodatkowe moce.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Miejsce na dysku: 6 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup .exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Repack Features:

.Based on Minecraft.Dungeons-CODEX ISO release: codex-minecraft.dungeons.iso (1,591,803,904 bytes)
.Minecraft.Dungeons.Update.v1.8.0.0.incl.DLC-CODEX (242 MB) applied over
.Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks & Flames of the Nether DLCs are included game version is v1.8.0.0_5460008
.Optional Online Crack? is available in NoDVD folder. This is not a crack, it?s a bypass, which uses special MS server emulation
.When asked to log in, use a newly created identity, DO NOT USE YOUR EXISTING MICROSOFT ACCOUNT, THERE IS A RISK OF THE BAN
.For multiplayer, apply online crack?, change game mode to online, go to the camp in-game and send invites to your friends (with .fake accounts as well)
.100 Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
.NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
.Smaller archive size (compressed from cumulative 1.7 GB to 1.2 GB)
.Installation takes 20-30 seconds
.After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
.HDD space after installation: 3.6 GB
.Language can be changed in game settings
.Repack uses XTool library by Razor12911
.At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=KCbE47v1qVk
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-27 11:51:57 [Aktualizuj]


Napisano: 06.02.2023 20:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse