Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mark Lawrence - Rozbite Imperium 02 - Król Cierni [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]

Mark Lawrence - Rozbite Imperium 02 - Król Cierni [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]   torrent
Dodał: Ishimura
26.02.2021 07:46
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 13.36 MB
Seed'ów: 10
Leecher'ów: 0
Pobrań: 107

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Mark Lawrence - Rozbite Imperium 02 - Król Cierni

Info

Format: epub, mobi, azw3, docx, pdf
Rozmiar: 13.36 MB
Kompresja: zip
Wersja językowa: Polska

Opis

Ziemia stoi w ogniu setki bitew, bo panowie i błahe królątka walczą o Rozbite Imperium. W długiej drodze ku pomszczeniu mordu na matce i bracie książę Jorg Ancrath odkrył, kto kieruje z ukrycia tą niekończącą się wojną. Dostrzegł toczącą się rozgrywkę i poprzysiągł, że zgarnie wszystkie stawki. Najpierw jednak musi rozstawić własne pionki, poznać zasady gry i nauczyć się je łamać...

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-27 14:32:10 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 17:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse