Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: W głąb labiryntu - Eklund Sigge [PL] [PDF, MOBI, EPUB]

W głąb labiryntu - Eklund Sigge [PL] [PDF, MOBI, EPUB]   torrent
Dodał: Ishimura
26.02.2021 07:42
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 3.34 MB
Seed'ów: 10
Leecher'ów: 0
Pobrań: 153

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Sigge Eklund - W głąb labiryntu

Info

Format: PDF,EPUB,MOBI
Rozmiar: 3,34 MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: RAR
Danych naprawczych: Brak
Hasło: Brak

Opis

Pewnego majowego dnia, kiedy rodzice wychodzą na kolację do okolicznej restauracji, jedenastoletnia Magda Horn znika z domu. Choć jest przedmiotem licznych kłótni i częstych trosk, w rzeczywistości od dawna pozostaje niewidoczna, zagubiona, ignorowana. Zarówno ojciec, wysoce poważany wydawca, jak i matka, zaangażowana psycholożka, są mistrzami w analizowaniu siebie, przeglądaniu się w sobie nawzajem. Magdy jednak nie dostrzegają. Aż dziewczynka któregoś dnia znika. Nowa książka Siggego Eklunda jest zarówno powieścią psychologiczną, jak i thrillerem, gdzie kilkoro narratorów snuje różne historie i podpowiada liczne rozwiązania tej historii niektóre oczywiste, inne zawoalowane które mają pomóc w odszukaniu dziewczynki.

[img]http://mid.images.nitro.to/nitro.to_w_glab_labiryntu_-_eklund_sigge_pl_pdf-_mobi-_epub_sfpi_fiona9.mid_2317__18186651.jpeg[/img]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-28 15:22:20 [Aktualizuj]
Napisano: 14.04.2021 05:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse