Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sumliński Wojciech - Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego [Audiobook PL] [mp3192 kbps]

Sumliński Wojciech - Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego [Audiobook PL] [mp3192 kbps] torrent
Dodał: Ishimura
26.02.2021 06:38
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 604.30 MB
Seed'ów: 5
Leecher'ów: 4
Pobrań: 34

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

wielkość całości: 582.76 MB
czas trwania : 7h 19m
bit rate: 192 kbps
rodzaj kompresji: zip
zawartość uploadu: mp3
czyta Jerzy Zelnik
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
brak hasła

Opis

Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego
Samobójstwo? generała brygady Sławomira Petelickiego, pierwszego dowódcy jednostki GROM, nie bez racji określane jest, jako najgłośniejsza i obok tragedii Andrzeja Leppera najbardziej tajemnicza śmierć w III RP. Historia, którą pokazujemy, podważa zaufanie wobec tych, którzy sprawują władzę i prowadzą najważniejsze śledztwa, zarazem prezentuje nieznane opinii publicznej ustalenia o niebezpiecznych związkach Sławomira Petelickiego oraz fakty całkowicie zmieniające dotychczasową wiedzę o jego życiu i śmierci.
To historia stanowiąca zapis nieprawdopodobnie prawdziwych wydarzeń, która sięga do mrocznego świata służb specjalnych i odsłania grę ludzi na wysokich stołkach?, a zarazem odkrywa opatrzoną klauzulą tajemnicy i najwyższej tajności mroczną prawdę o tym, jak zginął twórca jednostki GROM.
Wbrew pozorom to nie jest skończona historia - lecz coś, co wciąż trwa?

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-28 17:28:36 [Aktualizuj]
Napisano: 14.04.2021 05:49
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse