Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Demon historia prawdziwa - An American Haunting (2005) [DVDRip] [XviD] [Lektor PL]

Demon historia prawdziwa - An American Haunting (2005) [DVDRip] [XviD] [Lektor PL] torrent
Dodał: Ishimura
25.02.2021 07:10
Kategoria: Inne

Rozmiar: 698.54 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Reżyseria: Courtney Solomon
Scenariusz: Courtney Solomon
Gatunek: Dramat / Horror
Produkcja: Kanada / USA / Wielka Brytania / Rumunia
Premiera: 5 listopada 2005 (świat)

...( Opis )...

Jedyna historycznie udokumentowana prawdziwa historia nawiedzenia ludzi przez ducha. Dramat rodziny Bellów rozegrał się w stanie Tennessee w 1818 roku. Ich dom do dziś jest miejscem pielgrzymek tysięcy miłośników i badaczy zjawisk nadprzyrodzonych. Jest rok 1818 w Red River, Tennessee. John Bell wraz z żoną i jedyną córką Betsy wiedzie spokojne życie w swej niezbyt okazałej posiadłości. Problemy zaczynają się wraz z początkiem konfliktu w jaki John wdaje się z niejaką Kate Batts. Kobieta ta uważana przez miejscowych za czarownicę rzuca klątwę na rodzinę Bellów i zapowiada jej rychły koniec. Wkrótce w domu rodziny oraz jego otoczeniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Niewytłumaczalne, ciche odgłosy, przypominające oddech, jęki, kroki - z czasem zaczynają się nasilać, aby wreszcie przybrać formę brutalnych, fizycznych ataków na Johna i jego córkę Betsy. Dziewczyna jest odwiedzana przez tajemniczą dziewczynkę, widzianą tylko przez nią, a nocami prześladuje ją budzący przerażenie, czarny wilk. To dopiero początek mrożącego krew w żyłach dramatu rodziny Bellów, który trwać będzie nieprzerwanie przez 4 lata aż do tragicznego finału. Film Demon: historia prawdziwa powraca do tej nocy, kiedy duchy pojawiły się w domu Bellów i odkrywa przerażająca prawdę o ich naturze i pochodzeniu.

...( Obsada )...

Donald Sutherland - John Bell
Sissy Spacek - Lucy Bell
Rachel Hurd-Wood - Betsy Bell
James DArcy - Richard Powell
Matthew Marsh - James Johnston
Miquel Brown - Chloe
Sam Alexander - Joshua Gardner
Lila Bata-Walsh - Mała dziewczynka
Thom Fell - John Jr.

...( Dane Techniczne )...

General : Demon Historia Prawdziwa 2005.avi
Format : AVI at 1.128 kb/s
Length : 699 MiB for 1 h 26 min 34s 8 ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 995 kb/s
Aspect : 624 x 352 (1.773) at 25.000 fps

Audio #0 : MPEG Audio at 120 kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 kHz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-05-20 01:04:11 [Aktualizuj]
Napisano: 06.10.2022 02:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse