Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Curse of the Dead Gods *2021* [CODEX] [ENG] [ISO]

Curse of the Dead Gods *2021* [CODEX] [ENG] [ISO] torrent
Dodał: prizy
24.02.2021 19:53
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 1.26 GB
Seed'ów: 18
Leecher'ów: 0
Pobrań: 30

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Producent: Passtech Games
Wydawca: Focus Home Interactive
Data Premiery 23.2.2021.

Opis

Curse of the Dead Gods jest hack’n’slashem zrealizowanym w konwencji roguelike’a, za którego wydaniem stoi firma Focus Home Interactive. Tytuł został opracowany przez niezależne francuskie studio Passtech Games, mające w swoim portfolio takie gry, jak Masters of Anima oraz seria Space Run. Fabuła Curse of the Dead Gods zabiera nas w podróż do posępnego, fantastycznego świata. W trakcie rozgrywki wcielamy się w bohatera pragnącego nieprzebranych bogactw, boskiej mocy oraz wiecznego życia. Ich poszukiwania prowadzą go do świątyń będących pełnymi niebezpieczeństw labiryntami, w których roi się od wszelkiej maści potworów i śmiertelnie groźnych pułapek. Dodatkowo plądrując je, protagonista musi zmagać się z rozmaitymi klątwami. Mechanika W Curse of the Dead Gods akcję ukazano w widoku izometrycznym. W trakcie rozgrywki przemierzamy generowane proceduralnie podziemia i stawiamy czoła hordom przeciwników. Tym co wyróżnia opisywany tytuł na tle podobnych gier, są tytułowe klątwy jednocześnie osłabiające oraz w pewnym sensie wzmacniające bohatera. Przykładem może być przekleństwo, przez które część otrzymywanych obrażeń odbiera protagoniście nie punkty życia, lecz złoto (choć dzięki niemu może dłużej utrzymać się wśród żywych, jest biedniejszy niż mógłby być bez niego) czy choćby klątwa, przez którą pokonani wrogowie eksplodują, raniąc wszystkie żywe istoty znajdujące się w pobliżu (a więc nie tylko pozostałych nieprzyjaciół, lecz także samego bohatera). Na naszej drodze stają zarówno mniejsze potwory, które braki w sile nadrabiają liczebnością, jak i znacznie potężniejsi od nich bossowie. Starcia są dynamiczne, a w ich trakcie robimy użytek z broni białej (jak miecze bądź włócznie) lub dystansowej (pokroju pistoletów czy kusz). Dodatkowo na podorędziu mamy starożytne relikty, które zapewniają nam nowe umiejętności. W miarę postępów zdobywamy coraz lepsze wyposażenie, dzięki czemu możemy zapuszczać się głębiej i głębiej w przepastne lochy. Niezależnie jednak od tego, jak potężna jest nasza postać, należy pamiętać o mechanice permadeath, która sprawia, że po śmierci musimy zaczynać zabawę od nowa.

Wymagania

Minimalne: Intel Core i3-2125 3.3 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz 4 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 370 lub lepsza 2 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit

Rekomendowane: Intel Core i7-3820 3.6 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza 2 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit

Instalacja

1 Zamontuj plik iso w Daemon tools
2 Zainstaluj
3 Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z zainstalowaną grą tam gdzie są te same pliki
4 Graj
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-02 13:34:26 [Aktualizuj]
Napisano: 24.10.2021 12:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse