Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Magda Kaczmarczyk - cykl Tryptyk miłosny tom 1-3 [audiobook PL]

Magda Kaczmarczyk - cykl Tryptyk miłosny tom 1-3 [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
15.02.2021 05:40
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 2.06 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
ALIEN

Pobrałeś/aś podziękuj
To nic nie kosztuje a Motywuje


Magda Kaczmarczyk
cykl Tryptyk miłosny tom 1-3
Kategoria:Współczesne
[audiobook PL]

1.Wyśniona miłość (Czyta:Anna Grochowska, 7 godzin 30 minut)
2.Zakazana miłość (Czyta:Anna Grochowska, 11 godzin 58 minut)
3.Spełniona miłość (Czyta:Monika Chrzanowska, 17 godzin 31 minut)

On – dojrzały mężczyzna, głowa rodziny. Ona – samotna maturzystka, bez planów na przyszłość. Kiedy brat dziewczyny, znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a policja pozostaje bezradna, Agata postanawia skorzystać z alternatywnej formy pomocy. Tak poznaje Piotra. Już pierwsze spotkanie wywraca ich życie do góry nogami. Okazuje się, że Agata od dawna nawiedzała tarocistę w snach. Czy zdobędą się na to, by pójść za głosem serca i postawić wszystko na jedną kartę? Jedno jest pewne: nie będzie łatwo...
„Wyśniona miłość to pierwsza część tryptyku miłosnego. By poznać dalsze losy bohaterów, sięgnij po „Zakazaną miłość oraz „Spełnioną miłość.

Spieszcie się ciągnąć z pijawek
tak szybko odchodzą...
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-17 15:56:04 [Aktualizuj]
7005L0W
7005L0W
Napisano: 2021-09-17 15:56
 
Brak seedow :/
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse