Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Planet.Nomads.v1.0.7.2-GOG [ENG] [exe]

Planet.Nomads.v1.0.7.2-GOG [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
08.02.2021 09:44
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 2.61 GB
Seed'ów: 16
Leecher'ów: 6
Pobrań: 777

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Craneballs
wydawca: Craneballs
data premiery gry: 3 maja 2019

Opis
Planet Nomads to survival sandbox utrzymany w klimatach sci-fi, stworzony przez studio Craneballs. Gra wsparta została na Kickstarterze kwotą ponad 96 tys. dolarów, uzyskała również aprobatę graczy w programie Steam Greenlight. Jako samotny astronauta porzucony na obcej planecie staramy się przetrwać, wykorzystując znajdowane surowce i wytwarzając niezbędne do przeżycia przedmioty, oraz badamy otaczający nas świat.

Przetrwanie na niezbadanej dotąd planecie zmusza nas do zatroszczenia się o podstawowe potrzeby naszej postaci, czyli zaspokojenie głodu i pragnienia, a także dbania o ogólny stan zdrowia bohater może bowiem zachorować, złamać kończynę, doznać wstrząsu mózgu czy innych urazów. Musimy też cały czas uważać na zagrożenia stwarzane przez środowisko, ponieważ oprócz groźnej fauny czy flory niebezpieczeństwo przynosi również promieniowanie radioaktywne, skrajne temperatury czy trujące powietrze.

Podstawową mechaniką gry umożliwiającą nam przetrwanie w groźnych warunkach jest budowanie. Oparte zostało ono o zasadę klocków LEGO? budynki wznosimy z uprzednio stworzonych przez dewelopera segmentów (jest ich ponad 100), które łączyć możemy w przeróżne kombinacje. W ten sam sposób możemy zbudować również pojazd umożliwiający łatwiejsze poruszanie się po powierzchni planety i ułatwiający eksplorację, będącą jednym z głównych elementów rozgrywki, czy statek umożliwiający podróż w kosmos. Oprócz budowania wytwarzamy także różne przedmioty ułatwiające nam prowadzenie rozgrywki, do czego również potrzebujemy surowców znajdujących się na planecie. W ich poszukiwaniu musimy zapuszczać się w coraz to dalsze zakątki świata. Rzadkie minerały możemy znaleźć jedynie w trudno dostępnych i niebezpiecznych miejscach. Do tego konieczne jest ulepszanie wyposażenia naszej postaci, dysponującej multinarzędziem do zbierania surowców, kombinezonem ochronnym oraz jetpackiem. Mamy tu zatem typową dla gier z tego gatunku mechanikę rozwoju opartą na drzewku technologicznym.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Win 10 - (64bit)
Procesor: 4 Core CPU 3GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 950 lub AMD
Miejsce na dysku: 6 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Win 10 - (64bit)
Procesor: Intel Core i7-6700K 4GHz
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1080Ti
Miejsce na dysku: 6 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_planet_nomads_1.0.7.2_(44440).exe
2. Zainstaluj wszystko z folderu Patch
3. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
4. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=mU07yeMZ
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-08 10:15:05 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 17:43
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse