Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Romance Of The Three Kingdoms XIV v1.0.19 P2P [ENG] [exe]

Romance Of The Three Kingdoms XIV v1.0.19 P2P [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
03.02.2021 08:42
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 14.79 GB
Seed'ów: 7
Leecher'ów: 0
Pobrań: 198

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Koei Tecmo
wydawca: Koei Tecmo
data premiery gry: 28 lutego 2020

Opis
Romance of the Three Kingdoms XIV to turowa gra strategiczna, w której znajdziemy także sporo elementów RPG. W produkcji tej wcielamy się w przywódcę rywalizującego o wpływy w czasach rozpadu Chin (II wiek przed naszą erą). Tytuł ten należy do jednego z najstarszych cykli strategicznych w historii (pierwsza odsłona Romance of the Three Kingdoms ukazała się w latach 80. ubiegłego stulecia). Za jego stworzenie i wydanie ponownie odpowiada znana firma Koei Tecmo.

Akcja gry toczy się w okresie historycznym znanym jako epoka trzech królestw w czasach, gdy Chiny rozpadły się po upadku dynastii Han. Produkcja czerpie pełnymi garściami z kart historii, ale też inspiruje się różnego rodzaju dziełami, które opisują omawiany okres, np. słynną chińską powieścią Opowieści o trzech królestwach.

Romance of the Three Kingdoms XIV jest turową grą strategiczną, w której zabawa polega na prowadzeniu działań wojennych. Cała rozgrywka zarówno część strategiczna, jak i taktyczna toczy się na jednej mapie, podzielonej na tzw. dywizje (obszary w kształcie sześciokątów). Zajmujemy się werbowaniem i szkoleniem oddziałów, a także ich odpowiednim wyposażaniem i dowodzeniem żołnierzami podczas starć z przeciwnikami. Gra stawia nacisk na odpowiednią taktykę, wykorzystanie terenu oraz unikalnych zdolności poszczególnych bohaterów. Możemy też stosować podstępy, np. odcinać wojska wroga od zaopatrzenia.

Zajmujemy się również strategią. Do naszych zadań należy przemieszczanie armii po mapach oraz dbanie o zaopatrzenie i morale. Prowadzimy również dyplomację i zarządzamy przejętymi terenami. Spore znaczenie mają tutaj różnego rodzaju statystyki, które szczegółowo opisują świat gry i poszczególne elementy rozgrywki. W podobny sposób potraktowano bohaterów ich liczba jest największa w historii serii (istnieje ponad tysiąc różnych postaci i niezależnie od atrybutów, żadna z nich nie pełni roli tymczasowego zapychacza?). Niektórzy proponują też własne pomysły.

Warto przy tym odnotować, że naszych bohaterów musimy ułożyć w konkretną hierarchię dowodzenia - jej odpowiednie zorganizowanie zapewnia nam dodatkowe benefity.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10, Windows 8.1, 64bit
Procesor: Intel Core i3-3220 (3.0GHz)
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX660
Miejsce na dysku: 20 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10, Windows 8.1, 64bit
Procesor: Intel Core i7-3770 (3.0GHz)
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Miejsce na dysku: 20 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Uruchamiaj grę z pliku SAN14_Launcher.exe (nie trzeba jej instalować)
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=lkZDTA1PBlU
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-06 20:11:01 [Aktualizuj]
Napisano: 01.12.2021 15:11
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse