Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Citadel.Forged.with.Fire (Balaroks.Revenge.The.Spirits.of.Umbrus)-CODEX [ENG] [iso

 Citadel.Forged.with.Fire (Balaroks.Revenge.The.Spirits.of.Umbrus)-CODEX [ENG] [iso torrent
Dodał: Ishimura
03.02.2021 05:52
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 4.10 GB
Seed'ów: 22
Leecher'ów: 9
Pobrań: 1661

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Blue Isle Studios
wydawca: Blue Isle Studios
data premiery gry: 1 listopada 2019

Opis
Citadel: Forged with Fire to wydane na platformę PC, PS4 i XONE sieciowe RPG. Grę opracowało studio Blue Isle, znane z takich gier jak Slender: The Arrival czy Valley.

Akcja osadzona jest w krainie fantasy znanej jako Ignus i pozwala graczom na wcielenie się w adeptów sztuk magicznych, którzy wyruszają szukać przygód i chwały. Zabawa toczy się na mapie o powierzchni 36 kilometrów kwadratowych, zawierającej m.in. otwarte pola, gęste lasy, góry, bagna, zamarzniętą tundrę oraz prastare ruiny, kryjące cenne skarby oraz potężne artefakty.

Wydane na platformę PC, PS4 i XONE Citadel: Forged with Fire to gra RPG, którą zaprojektowano jako sieciowego sandboksa. Na każdym serwerze mogą bawić się duże grupy graczy i nic nie ogranicza ich swobody działań. Sami wybierają własne ścieżki kariery i zorganizują się w tzw. domy, pełniące role analogiczne do gildii. Autorzy ułatwili to ostatnie poprzez zapewnienie opcji ustalania wewnętrznej struktury i hierarchii organizacji, jak i tworzenia jej herbu.

Sercem rozgrywki jest rozbudowany system magiczny. Gracze otrzymują dostęp do bogatego wyboru zaklęć oraz imponującego arsenału różdżek, lasek i wzmocnionego czarami uzbrojenia. Możemy m.in. sprowadzać z nieba deszcze meteorytów, przejmować kontrolę nad zwierzętami i nieludzkimi rasami oraz korzystać z telekinezy. Pojawia się także opcja latania.

Jak na sieciowy sandbox przystało, nie zabrakło także opcji budowania zamków. Rozgrywką rządzi silnik fizyczny, co w połączeniu z rozbudowanym systemem magicznym zapewnia ciekawe efekty. Zaklęcia pomagają nam szybko wznieść twierdzę, ale jednocześnie potężny przeciwnik jest w stanie np. wyrwać wieżę z fundamentów i użyć jej jako pocisku przeciwko naszym siłom.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: 2.0GHZ
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GTX 950
Miejsce na dysku: 20 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7, 10
Procesor: 3.0GHZ
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: GTX 970
Miejsce na dysku: 20 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack z katalogu CODEX do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.

DLC:
.Balarok's Revenge: The Spirits of Umbrus

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ecIli6PpUdI
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-07 09:00:55 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 23:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse