Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Cyberpunk 2077 Update v1.11-GOG [exe]

Cyberpunk 2077 Update v1.11-GOG [exe] torrent
Dodał: Ishimura
29.01.2021 08:08
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 521.04 MB
Seed'ów: 77
Leecher'ów: 1
Pobrań: 4

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
Data premiery: 10 grudnia 2020
Producent: CD Projekt RED
Wydawca: CD Projekt RED
Wydawca PL: Cenega S.A.

Wersja: 1.11

Opis
Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Głównym problemem związanym z poprawką do wersji 1.1 jest to, że zasadniczo przerywa ona misję Down the Street?. W ramach tego zaginionego bohatera w grze Takemura ma zadzwonić do gracza w celu uzyskania pomocy. Jednak łatka 1.1 nieumyślnie zniszczyła dialog z Takemurą , co z kolei uniemożliwiło graczom postęp w grze.

Gracze próbowali przeładować z poprzedniego zapisu, ale to też nie zadziałało. Co robi prac jest jednak zastosowanie nowej wersji 1.11 poprawkę.

Zdarzyło się to niektórym graczom podczas rozmowy holowniczej z Takemurą, podczas korzystania z zapisu zapisanego w wersji 1.06 z trwającym zadaniem 'Down on the Street' w celu 'Wait For Takemura's call'. Po załadowaniu takiego zapisu w wersji 1.1 holocall brakowałoby opcji dialogowych i blokowałoby interakcje z innymi postaciami niezależnymi - wyjaśnia CD Projekt Red.

To jest teraz naprawione. Aktualizacja przyrostowa naprawia również błąd wpływający na losowość przedmiotów, który zostaje przywrócony do poprzedniego stanu po zastosowaniu poprawki.

Opis instalacji
Łatka pasuje tylko do wersji GOG
Wymaga wcześniejszych patchy, po pobraniu wystarczy uruchomić instalator.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-19 02:04:57 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 03:01
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse