Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Solasta Crown of the Magister v0.4.14b final (43505) GOG [ENG] [exe]

Solasta Crown of the Magister v0.4.14b final (43505) GOG  [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
21.01.2021 10:42
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Tactical Adventures
wydawca: Tactical Adventures
data premiery gry: 20 października 2020 Wczesny dostęp

Opis

Solasta: Crown of the Magister to taktyczna gra RPG, której akcja toczy się w uniwersum fantasy. Produkcja jest inspirowana klasycznymi, papierowymi? systemami fabularnymi pokroju Dungeon?s & Dragons. Pod względem rozgrywki tytuł przypomina nieco znaną serię Divinity: Original Sin. Za jego opracowanie odpowiadają deweloperzy z niezależnego studia Tactical Adventures (założonego przez byłego pracownika Amplitude Studios) jest to ich debiutancki projekt

Solasta: Crown of the Magister jest taktyczną grą RPG, w której akcję obserwujemy z perspektywy izometrycznej. W czasie gry kontrolujemy drużynę złożoną z czterech bohaterów. Zabawę zaczynamy od stworzenia swojego zespołu. Produkcja oferuje dostęp do kilku odmiennych ras (np. ludzie, elfy, krasnoludy, niziołki) oraz klas postaci (wojownik, złodziej, kleryk oraz mag). Każda z nich posiada inne zdolności specjalne. Mamy też możliwość dostosowania osobowości i wylosowania statystyk.

Tytuł został opracowany w taki sposób, by możliwie jak najbardziej przypominać klasyczną, papierową grę RPG. Twórcy ze studia Tactical Adventures położyli nacisk na swobodę rozgrywki oraz trójwymiarowość map w czasie gry możemy wspinać się i latać, co często pomaga zyskać przewagę nad przeciwnikami. Walka jest rozgrywana w systemie turowym, a sukces wymaga odpowiedniego stosowania talentów poszczególnych postaci. Istnieje też możliwość wykorzystywania elementów otoczenia np. obalania kolumn lub fragmentów ścian czy niszczenia mostów. Spore znaczenie mają też inne czynniki, takie jak oświetlenie oraz wielkość postaci. Możemy wykorzystywać światło w roli broni, ale czyniąc to, równocześnie zdradzamy pozycję swoich herosów, przez co wystawiamy ich na atak. Gra pozwala też wykorzystywać małych bohaterów przy eksploracji są oni w stanie dostać się w miejsca, do których nie wejdą inni, co czasem bywa bardzo przydatne, ale może też narazić osamotnioną postać na śmierć.

Wymagania sprzętowe

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
Procesor: AMD FX 4300 / Intel Core i5-3570K
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Radeon R9 285 / GeForce GTX 950
Miejsce na dysku: 20 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: AND Ryzen 3 1300X / Intel Core i5-7400
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Radeon RX 590 / GeForce GTX 1060
Miejsce na dysku: 30 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku setup_solasta_crown_of_the_magister_0.4.14b_final_(43505).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=f1uUDj1JIsg
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-14 10:42:02 [Aktualizuj]
Napisano: 05.03.2021 17:53
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse