Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: EVERSPACE 2-GOG [Wczesny Dostęp 0.4.16214] [ENG] [exe]

EVERSPACE 2-GOG [Wczesny Dostęp 0.4.16214] [ENG] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
20.01.2021 03:42
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 21.17 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 1
Pobrań: 205

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info
producent: Rockfish Games
wydawca: Rockfish Games
data premiery gry: 18 stycznia 2021 (Wczesny Dostęp)

Opis

Everspace 2 jest drugą odsłoną zapoczątkowanego w 2017 roku cyklu kosmicznych strzelanek. W przeciwieństwie do pierwowzoru czerpiącego garściami z gatunku roguelike, tym razem mamy do czynienia z grą toczącą się w świecie zaprojektowanym ręcznie. Tytuł został opracowany przez autorów oryginału, czyli niezależny zespół Rockfish Games, a jego powstanie było możliwe między innymi dzięki udanej kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter.

Akcja gry Everspace 2 toczy się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części serii. Głównym bohaterem tej produkcji jest jeden z kosmicznych pilotów, któremu udało się pokonać złowrogiego Admirała Gorca. Jako klon poszukiwany przez władze, nasz podopieczny został zmuszony do przybrania fałszywej tożsamości i zarabiania na życie jako górnik. Z czasem jednak protagonista wplątuje się w intrygę sporego kalibru, co ponownie zmusza go do zajęcia miejsca za sterami gwiezdnego myśliwca.

W Everspace 2 akcję obserwujemy z oczu pilota (FPP) lub z kamery podążającej za naszym statkiem (TPP). Autorzy oddają nam do dyspozycji rozległy otwarty świat. W trakcie zabawy przemierzamy zarówno przestrzeń kosmiczną, odwiedzając różnorodne układy planetarne, stacje oraz bazy, jak i powierzchnie ciał niebieskich. Motorem gry są zadania popychające do przodu fabułę, którym towarzyszą misje i aktywności poboczne. Realizując je, odkrywamy różnorodne gatunki inteligentnych istot, nawiązujemy przyjaźnie (niektórzy sprzymierzeńcy mogą nawet dołączać do nas w charakterze skrzydłowych), trafiamy na ślady kosmicznych spisków, czy wreszcie bierzemy udział w wojnach zwaśnionych klanów oraz odnajdujemy liczne skarby. Eksploracja kosmosu nie jest bezpiecznym zajęciem, a w niektórych strefach zagrożenie dla każdego, kto się do nich zapuści, jest wyjątkowo duże. Gra jest jednak warta świeczki, gdyż na doświadczonych pilotów czekają tam bezcenne nagrody.

Niebezpieczeństwa, o których mowa, to przede wszystkim wszelkiej maści przeciwnicy. Na naszej drodze stają między innymi drony oraz wrogie statki kosmiczne, od zwinnych myśliwców, po ciężkie bombowce i gigantyczne krążowniki. Starcia z nimi są dynamiczne, a w ich trakcie musimy wykazać się przede wszystkim zręcznością i refleksem (wykonując błyskawiczne uniki i wyprowadzając szybkie kontrataki), spostrzegawczością (oponenci mogą atakować ze wszystkich kierunków) oraz znajomością mocnych i słabych stron nieprzyjaciół (w celu doboru właściwej broni).

Ważną rolę odgrywają tu elementy RPG. Choć zmagania rozpoczynamy na pokładzie niezbyt imponującego statku, z czasem nasz hangar zaczyna się zapełniać kolejnymi modelami, które zróżnicowano pod względem gabarytów i wyglądu, a także klasy determinującej ich statystyki oraz dostępne uzbrojenie. Statki można również ulepszać oraz dopasowywać do indywidualnego stylu gry poprzez instalowanie coraz lepszego wyposażenia. Warto przy tym pamiętać, że poszczególne podzespoły działają tym lepiej, im większy efekt synergii zachodzi pomiędzy nimi nie każda broń, moduł lub dodatek pasuje idealnie do pozostałych elementów wyposażenia czy do każdego rodzaju statku. Nasz potencjał bojowy rośnie również dzięki talentom odblokowywanym i rozwijanym w miarę postępów. Niepotrzebny sprzęt możemy natomiast sprzedawać na stacjach kosmicznych, jednak ceny za poszczególne towary zmieniają się w zależności od popytu i podaży.

Wymagania sprzętowe

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-2500K 2.9GHz lub AMD FX 6300 2.9GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) lub AMD Radeon R9 290 (4GB)
Miejsce na dysku: 50 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5GHz lub Ryzen 5 1500X 3.5GHz
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8GB)
Miejsce na dysku: 50 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku setup_everspacetm_2_0.4.16214_(64bit)_(44266).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-22 12:32:50 [Aktualizuj]
Napisano: 05.03.2021 17:35
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse