Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe Premiere Pro 2020 v14.8.0 Build 39 - 64bit [ENG] [Preactivated] [azjatycki]

Adobe Premiere Pro 2020 v14.8.0 Build 39 - 64bit [ENG] [Preactivated] [azjatycki] torrent
Dodał: azjatycki
14.01.2021 18:59
Kategoria: Wideo

Rozmiar: 1.78 GB
Seed'ów: 10
Leecher'ów: 4
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Multilinguage.

Adobe Premiere Pro - najnowsza wersja jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video.

Zaawansowane narzędzia i funkcje programu dają wszystko co niezbędne do połączenia obrazu i dźwięku w jedną całość. Praca w czasie rzeczywistym, narzędzia do edycji plików audio i video dają precyzyjną kontrolę nad praktycznie każdym aspektem produkcji. Z łatwością można manipulować obrazem, dźwiękiem, animacjami i grafiką, aby stworzyć wysokiej jakości filmy.

Wybrane nowości Adobe Premiere Pro 2020:

Zakres wyboru koloru
W nowym Premiere Pro możesz samemu ustalać zakres koloru jaki wybiera narzędzie zaznaczania koloru. Nowy panel Lumetri Color sprawi, że zmiana korekcja kolorów na filmie będzie przyjemnością.

Wyświetlanie ustawień kolorów
Aby kolor był idealny w każdym systemie, Premiere Pro wprowadza narzędzie wyświetlania i ustawień do zarządzania kolorem. Automatycznie konwertuje kolory dopasowując je do Twojego monitora (Łącznie z Rec.709, Rec.2020 i P3).

Twórz i edytuj efekty koloru Lumetri
W panelu ustawień koloru Lumetri możesz dodawać wiele efektów lub warstw aby osiągnąć pożądany efekt. Po stworzeniu idealnych efektów, możesz nazywać i używać ich w każdej chwili.

Edytuj pliki Premiere Rush
Premiere Rush to najnowsza aplikacja dla komputerów oraz urządzeń przenośnych. Pozwala na szybkie tworzenie i publikowanie materiałów wideo niemal w każdym miejscu. Możesz używać plików z aplikacji Premiere Rush w Premiere Pro.

Inteligentne czyszczenie dzwięku
Natychmiast ulepsz swoją ścieżkę dzwiękową przez usunięcie szumu tła albo pogłosów. Nowe narzędzia Reduce Noise i Reduce Reverb w panelu Essential Sound pozwalają w prosty sposób pozbyć się niechcianych zakłóceń.

Nowy ekran startowy
Nowy Premiere Pro wprowadza odświeżony ekran startowy, który ułatwi zaczęcie pracy z programem, ale także dostęp do plików, samouczków i wielu innych.

-------------

[ENG]

Adobe Premiere Pro is an advanced video processing software based NLEs (non-linear editing system) that offers various video-editing features. Premiere Pro is a professional-grade video editing software which offers a high-performance timeline-based editing program. It features a highly intuitive interface, with custom shortcuts, more control, and powerful trimming and editing tools. Premiere Pro 2020 supports a wide variety of file formats, ranging from little-known file formats as well as most popular file formats. It lets you import and export projects to formats that are compatible with other video editing software like Final Cut Pro, Avid, and can also output to many different file formats as well.

Adobe Premiere Pro 2020 features a revolutionary new video editing system. It provides everything you need to make visually stunning videos from simple video effects to professional-grade production tools, edit virtually any type of media, and create professional productions. Premiere Pro CC 2020 has already plenty of features, yet can also be extended with third-party plugins.

Key features:
- Easily switch between low and high-res formats
- Creative workflow and advanced integration
- Versatile, fast and efficient video editor
- High-quality graphics, videos, 3D objects, etc.
- Collaborate and share with Team Projects
- Create edit and make professional productions
- Easily make the switch from Final Cut or Avid
- Support up-to 8K video in native format
- And so much more.

Whats New in Adobe Premiere Pro 2020 14.8 - January 2021: https://helpx.adobe.com/premiere-pro/user-guide.html/premiere-pro/using/whats-new.ug.html

-------------

Lista dokonanych zmian w wersji RePack:
- Repack został utworzony w oparciu o autonomiczny instalator Adobe w wersji 5.3.1.470, który nie jest powszechnie dostępny.
- Z wyjątkiem wymaganego minimum, moduł Adobe Desktop Common został wycięty z instalatora, który jest bezbłędnie instalowany przez oryginalny instalator.
- Moduł Adobe Creative Cloud jest całkowicie usuwany z instalatora, który jest instalowany bezbłędnie przez oryginalny instalator.
- Instalator zapewnia wybór ścieżki instalacji i języka interfejsu programu, a także możliwość uruchomienia programu natychmiast po zakończeniu instalacji.
- Odblokowano możliwość instalacji programu na mniejszych wersjach systemu Windows 10.
- Zaktualizowano główny moduł Adobe Premiere Pro do wersji 14.8.0.39
- Zaktualizowano moduł pomocniczy Adobe CCX Process do wersji 4.1.3.1.
- Dodano moduł pomocniczy Adobe CC Library w wersji 3.9.27.3.
- Wyłączony moduł szpiegowski Log Transport Application.
- Moduł Adobe CCX Process został specjalnie poprawiony, aby komunikat o zakończeniu okresu próbnego nie był wyświetlany w programie autoryzowanym za pomocą identyfikatora Adobe ID.
- Program jest juz aktywowany. Okno startowe (ekran początkowy) działa. Po autoryzacji możesz korzystać z bibliotek.

-------------

strona producenta: https://www.adobe.com/
strona polska: https://www.adobe.com/pl/
system operacyjny: Windows 10 wersja 1803 lub nowsza (64bit)
procesor: Intel 6 generacji lub nowszy CPU - lub AMD (zalecany Intel 7 generacji lub nowszy CPU - lub AMD Ryzen 3000)
ram: 8 GB pamięci RAM (zalecane 16 GB na nośniki HD lub 32GB na nośniki 4K lub wyższe)
karta graficzna: 2 GB pamięci VRAM GPU (zalecane 4 GB pamięci VRAM GPU)

Zalecane karty graficzne dla programu Adobe Premiere Pro: http://helpx.adobe.com/premiere-pro/system-requirements.ug.html#gpu-acceleration

-------------

Do wypakowania torrenta użyj najnowszej wersji programu WinRAR.

-------------

UWAGA, WAŻNE:
Na czas instalacji wyłącz program antywirusowy - może on blokować plik wykonywalny Set-up.exe (Adobe Installer) znajdujacy się w folderze: Adobe Premiere Pro 2020/Adobe 2020 i instalacja zostanie przerwana. Po zakończeniu instalacji włącz program antywirusowy.

Skan pliku "Set-up.exe (Adobe Installer)" na virustotal - współczynnik 2 / 71
Link ze skanu: http://tiny.pl/r54rt

-------------

- wystarczy zainstalować ( wersja aktywowana - RePack )
- otwórz folder "Adobe Premiere Pro 2020"
- uruchom plik "autoplay.exe", następnie kliknij na "Install"
- po instalacji uruchom program

-------------

Uwaga:
Jeśli napotkałeś jakiekolwiek problemy z poprzednią instalacją, odinstaluj Adobe Photoshop 2021 i usuń te foldery:
C:/Program Files (x86)/Common Files/Adobe/SLCache
C:/ProgramData/Adobe/SLStore

-------------

Win 10 64bit - przykładowy screen z i po instalacji:
http://i.ibb.co/RchvkqC/1.png
http://i.ibb.co/BNK37j9/2.png
http://i.ibb.co/xCXfx9G/3.png
http://i.ibb.co/Nr8KxLx/4.png
http://i.ibb.co/2chZpff/5.png
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-16 18:25:31 [Aktualizuj]
Napisano: 17.01.2021 19:32
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse