Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Grand Theft Auto IV: The Complete Definitive Edition (v1.2.0.43 + All DLCs + Definitive Mod Pack + MULTi9) [DODI Repack] [PL] [exe]

Grand Theft Auto IV: The Complete Definitive Edition (v1.2.0.43 + All DLCs + Definitive Mod Pack + MULTi9)  [DODI Repack] [PL] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
05.01.2021 05:42
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 13.31 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Rockstar Games
wydawca: Rockstar Games
wydawca PL: Cenega S.A
data premiery gry: 2 grudnia 2008

Opis

Grand Theft Auto IV to gra akcji, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego i kontrowersyjnego zarazem cyklu, swoimi korzeniami sięgającego 1997 roku. Niniejszy tytuł powstał w dziesiąte urodziny wymienionej serii, ukazującej losy poszczególnych przestępców, którzy zaczynając od zwykłego chłopca na posyłki i speca od brudnej roboty, wspinają się na coraz wyższe pozycje w gangsterskim świecie. Scenariusz owej produkcji został przygotowany przez Dana Housera, który pracował m.in. przy Canis Canem Edit (alias Bully), Manhunt i The Warriors oraz rzecz jasna przyłożył rękę do większości poprzedniczek GTAIV. Fabuła koncentruje się wokół postaci obcokrajowca o nazwisku Niko Bellic. Bohater w wyniku listów otrzymanych od swojego kuzyna postanawia opuścić Europę Wschodnią i przybywa do Stanów Zjednoczonych. Niestety zastana przez niego rzeczywistość daleko odbiega od opisanej w korespondencji emailowej. Roman skłamał, że posiada dwie żony, sporych rozmiarów kolekcję samochodów oraz kilkucyfrowe konto w banku. Co więcej okazuje się, że niesforny krewniak nieustannie wpada w nowe kłopoty, a jego życie wcale nie jest takie kolorowe.

Roman staje się pierwszym zleceniodawcą protagonisty i powoli zapoznaje go z lokalną siatką przestępców. Rzecz jasna w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych etapów zabawy lista potencjalnych pracodawców wydłuża się. Można się z nimi kontaktować zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem telefonu komórkowego (za jego pomocą uruchamiamy również tryb multiplayer). Istotne jest, że akcja rozwija się w zależności od podejmowanych decyzji i kolejności wykonywania otrzymanych zadań. Pozwala to graczowi wpływać na bieg aktualnych zdarzeń oraz zachęca go do ponownego rozpoczęcia zabawy. Wykonując konkretną misję należy najpierw przebrnąć przez labirynt poszczególnych ulic, aby dotrzeć do ostatecznego celu, zaznaczonego na mapie miasta. Trasę pokonuje się pieszo, słynnymi żółtymi taksówkami, bądź zdobytym (czyt. skradzionym) pojazdem, wśród których znajdują się m.in. motocykle oraz samochody ciężarowe bądź osobowe. Tradycyjnie w czasie jazdy ma się sposobność słuchania wybranej przez siebie stacji radiowej, emitującej licencjonowane kawałki. Jedną z zaimplementowanych rozgłośni prowadzi Lazlow, znany z wcześniejszych odsłon serii. Po dotarciu na wyznaczone miejsce niejednokrotnie trzeba zmierzyć się z licznymi oponentami w tym celu można skorzystać z zaoferowanego arsenału broni (m.in. pistolety i różnego rodzaju karabiny). Miejscem rozgrywki uczyniono wirtualne miasto Liberty City, do złudzenia przypominające Nowy Jork i zawierające typowe dla tej metropolii budowle (m.in. Statua Wolności, Most Brooklyński i Empire State Building). Ową lokację podzielono na pięć dzielnic: Broker (Brooklyn), Algonquin (Manhattan), Dukes (Queens), Bohan (Bronx) i Alderney (New Jersey). Wirtualne środowisko zostało całkowicie zurbanizowane, a rozwinięta sieć dróg i nowoczesna architektura, przedstawiona w sposób nadzwyczaj realistyczny, zachęca do ciągłej eksploracji. W przygotowaniu dopracowanej i bogatej w szczegóły oprawy wizualnej developerzy wykorzystali silnik RAGE (Rockstar Advanced Game Engine). Dzięki zastosowaniu owej technologii użytkownik obserwuje niesamowitą grę cieni, refleksy świetlne, dym mieszający się z powietrzem i dopieszczoną animację postaci omijających dziury w chodniku, noszących siatki z zakupami czy siedzących na ławkach. Spore wrażenie robią również wschody i zachody słońca, diametralnie wpływające na wygląd i kolorystykę z reguły szarego miasta.

Wymagania sprzętowe

System Operacyjny: Windows XP, 7 (z Service Pack 1) Windows 10
Procesor:Intel Core 2 Duo 1,8 GHz, AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
Pamięć RAM: 1,5 GB
Karta graficzna: 256 MB Nvidia 7900 / 256 MB ATI X1900
Dysk twardy: 26 GB

Opis instalacji

1- Uruchom instalator jako administrator
2- Kliknij stronę
3- Naciśnij strzałkę w górę na klawiaturze
4- Kliknij Zainstaluj
5- Kliknij Kontynuuj
6- Wybierz miejsce instalacji
7- Kliknij Dalej
8- Wybierz komponent
9- Zainstaluj
10- Graj

Definitive Edition Mod Pack
Fixes some bugs, adds a console add-ons, developer errors during porting, game engine fixes, lighting and much more. For installation just unzip all the contents of the archive in the game folder, agreeing with the replacement.

List of mods used (for modders):

.Ultimate ASI Loader[github.com]
.AMD/ATI Radeon Water Fix[www.pcgamingwiki.com]
.GTA: CE Radio Downgrader[gtaforums.com]
.FusionFix[gtaforums.com]
.Sweet Autumn[gtaforums.com]
.HQ Radio Icons[www.gtainside.com]
.SweetFX (anti-aliasing only)

[21.12.2020] Grand Theft Auto IV Definitive Edition <UPD 1>

The patch has been updated and adapted for the CE version of the game. The following changes were made:
Mods that modify .img archives have been removed due to possible conflicts and crashes. In the future, using Mod Loader will make this.
GTA: CE Radio Downgrader has been added fully (+ patch)
FusionFix has been updated to the latest version.
Sweet Autumn came to replace the past timecyc.
HQ Radio Icons adapted.

Repack Features:

. This is a new version of the game added to STEAM on 24 March, 2020 and updated on June, 2020
. The Complete Edition includes Grand Theft Auto IV and the Episodes The Lost and Damned & The Ballad of Gay Tony.
. Mr.Goldberg / Christsnatcher crack applied
. The game is patched to version v1.2.0.43, the error of saving in the game after June 1 has been fixed.
. Portuguese-Brazilian and Polish (fan-made) are available in the _LANGUAGE FIX? folder.
. The Definitive Edition content are not apply to the game, they are available after installation in the Definitive Edition?
folder. If you want to apply them , copy, paste and replace
. Game Version : v1.2.0.43
. Rockstar Social Club is no longer needed to run the game
. Repack is completely safe for modding
. You must start the game with GTAIV.exe in the game directory
. Languages: English, German, Spanish, Italian, French, Russian, Japanese, Portuguese-Brazilian and Polish
. Audio: English
. Language can be changed by copying commandline.txt in _LANGUAGE FIX folder to game directory
Repack Size : 13.3 GB
Final Size : 26 GB
Lossless repack , Nothing removed OR re-encoded Game archives are not opened
Install Time : 8 20 mins
Repack By DODI
PLZ SEED , DONT HIT & RUN

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=h
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-09-03 20:51:00 [Aktualizuj]


yarrod01
yarrod01
Napisano: 2022-03-02 12:33
 
seed'a proszę - niby jest dwóch ale idzie jak krew z nosa - 5-6 KB/s
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse