Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Robert Ludlum & Eric van Lustbader - Jason Bourne (tom 11) - Odwet. [PL] [PDF]

Robert Ludlum & Eric van Lustbader - Jason Bourne (tom 11) - Odwet. [PL] [PDF]  torrent
Dodał: Ishimura
10.12.2020 05:22
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Robert Ludlum & Eric van Lustbader - Jason Bourne (tom 11) - Odwet Bournea

Info

Format: PDF
Rozmiar: 1,43 MB
Wersja językowa: pl
Rodzaj kompresji: brak
Danych naprawczych: brak
Hasło: brak

Opis

Bourne jest główną postacią trzech powieści Roberta Ludluma: Tożsamość Bournea, Krucjata Bournea i Ultimatum Bournea. Po śmierci autora serię powieści o przygodach Bournea kontynuuje Eric Van Lustbader, spod pióra którego wyszło już dziewięć kolejnych tytułów. W 1988 na podstawie pierwszej powieści Ludluma nakręcono miniserial sensacyjny Tożsamość Bournea z Richardem Chamberlainem w roli głównej. W 2002 w rolę tytułowego bohatera w filmie Tożsamość Bournea, który był dość luźną adaptacją książki, wcielił się po raz pierwszy Matt Damon. Po jego sukcesie komercyjnym nakręcono dwa kolejne filmy o Bournie: Krucjata Bournea (2004) oraz Ultimatum Bournea (2007). Premiera kinowa czwartej części Dziedzictwo Bournea odbyła się 10 sierpnia 2012 r. W 2008 roku została wydana gra komputerowa pt. Robert Ludlums The Bourne Conspiracy.

[img]http://mid.images.nitro.to/nitro.to_robert_ludlum_eric_van_lustbader_-_jason_bourne_tom_11_-_odwet-_pl_pdf_fiona9.mid_7431__18146474.jpeg[/img]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-03 05:22:02 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 11:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse