Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Robert Ludlum & Eric van Lustbader - Jason Bourne (tom 10) -. [PL] [PDF]

Robert Ludlum & Eric van Lustbader - Jason Bourne (tom 10) -. [PL] [PDF]   torrent
Dodał: Ishimura
08.12.2020 07:56
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 1.65 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Robert Ludlum & Eric van Lustbader - Jason Bourne (tom 10) - Imperatyw Bournea

Info

Format: PDF
Rozmiar: 1,65 MB
Wersja językowa: pl
Rodzaj kompresji: brak
Danych naprawczych: brak
Hasło: brak

Opis

Za namową wzmacniających swoją potęgę Chin, które rozpaczliwie potrzebują nowych źródeł energii, Maceo Encarnacion, meksykański baron narkotykowy, wchodzi w układ z Ben Davidem, pułkownikiem Mossadu, który nadzoruje pracę tajnego ośrodka badawczego w Libanie.

Izraelczycy doskonalą tam SILEX metodę szybkiego uzyskiwania paliw nuklearnych i materiałów wykorzystywanych do produkcji broni jądrowej. Na trop ich układu wpada Rebeka, agentka Mossadu, która, nie ufając swoim przełożonym, postanawia sama zająć się sprawą.

Spotyka Jasona Bourne?a, którego poznała podczas poprzedniej misji, i razem tropią zamieszanych w aferę.

[img]http://mid.images.nitro.to/nitro.to_robert_ludlum_eric_van_lustbader_-_jason_bourne_tom_10_--_pl_pdf_fiona9.mid_6978__18146472.jpeg[/img]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-26 19:49:00 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 11:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse