Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Painkiller: Complete Pack Six Games + All DLCs + Bonus Conten Multi (2004 - 2012) Fitgirl

Painkiller: Complete Pack Six Games + All DLCs + Bonus Conten Multi  (2004 - 2012) Fitgirl torrent
Dodał: PROAC
30.11.2020 21:43
Kategoria: FPP

Rozmiar: 14.07 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

Painkiller: Complete Pack
Six Games + All DLCs + Bonus Conten Multi (2004 - 2012) Fitgirl

Premiery Gier: Rok 2004 - 2012
Gatunek: Akcji, FPP, FPS
Producent: People Can Fly / Med-Art
Wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp. THQ Nordic / Nordic Games

Gry Są Zaktualizowane Do Najnowszych Wersji!
Painkiller: Black Edition:

Painkiller: Black Edition to kolekcjonerskie wydanie gry Painkiller wzbogacone o dodatek Battle Out Of Hell oraz o mnóstwo niepublikowanych dotąd bonusów, jak: nową mapę do trybu deathmatch, poprawione efekty graficzne dla kart najnowszych generacji, lepszej jakości filmowe przerywniki, film "The making of Painkiller" czy teledysk Painkiller.

Painkiller to gra akcji/FPS stworzona przez rodzimy zespół People Can Fly, wzorująca się na klasycznych shooterach, jak Quake czy Unreal Tournament. Bohaterem jest mężczyzna zajmujący się zabijaniem nieumarłych istot, zamieszkujących mroczne lochy, opuszczone zamczyska itp. Niegdyś był on normalnym człowiekiem, Danielem, Garnerem, który żył, kochał, pracował, śmiał się, smucił i w końcu umarł. Ale w odróżnieniu od innych, po śmierci nie trafił do nieba czy piekła. Został wybrany na wojownika, którego zadaniem jest powstrzymanie hord piekielnych Lucyfera. Od tej pory jego nieżycie stało się jednoosobową wojną z potępieńcami. Tylko niszcząc zło może w końcu odkupić swe grzechy i trafić do raju. Do przejścia mamy kilkanaście poziomów (składających się na pięć rozdziałów), połączonych wątkiem fabularnym, przy czym owa fabuła jest zdecydowanie liniowa. Do naszej dyspozycji oddano szereg wielofunkcyjnych broni z niespotykanymi dotąd możliwościami (m.in.: ShotGun, StakeGun, ChainGun / Rocket Launcher, czy Shuriken-do Gun), unikalne powerupy i ekwipunek. Bez tych rzeczy eksterminacja takich upiornych kreatur jak Saphathoraél, Zombie Knight, Psychonun czy Skull byłaby niemożliwa. Painkiller to pierwsza polska gra, w której wykorzystano najnowsze rozwiązania programu Havok 2, łącznie ze wsparciem dla najnowszych kart 3D i dźwiękowych.

Painkiller: Battle Out of Hell to pierwszy oficjalny dodatek do jednej z najlepszych gier akcji/FPS 2004 roku. W stworzonym przez rodzimy zespół People Can Fly shooterze gracz wcielał się w postać Daniela Garnera, który po śmierci wyruszył na krucjatę przeciwko samemu Lucyferowi. Akcja dodatku zaczyna się w tym samym miejscu, w którym skończył się właściwy Painkiller. Co ciekawe, autorzy uwzględnili w tym przypadku również ukryte zakończenie podstawowej wersji gry. Garner pokonuje Lucyfera, ale na jego miejsce błyskawicznie wskakuje Alastor. Główny bohater musi powstrzymać demona, a przy okazji wydostać się z piekła, tak aby móc wreszcie dotrzeć do nieba gdzie czeka na niego jego żona. Więcej na temat Painkiller: Battle Out of Hell można dowiedzieć się wchodząc tutaj.


Painkiller: Overdose:

Painkiller: Overdose jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2004 roku strzelanki FPP, przygotowanej przez polskie studio developerskie People Can Fly. Za opracowanie sequela odpowiedzialna jest jednak inna firma, a mianowicie czeskie Mindware Studios. Developer ten znany jest dzięki takim produkcjom jak Voodoo Nights (PC, X360), czy Cold War: Behind The Iron Curtain (PC, XBX). Kontynuacja Painkillera nie wprowadza do rozgrywki żadnych rewolucyjnych zmian. Zabawa w dalszym ciągu koncentruje się więc na masowej eksterminacji potworów, przy wykorzystaniu arsenału mniej lub bardziej dziwacznych broni.

Przedstawione w Overdose wydarzenia częściowo rozgrywają się przed opowiedzianą w pierwszej części serii historią. Wcielamy się też w zupełnie nową postać. Podobnie jak wcześniej, fabuła odgrywa jednak zdecydowanie drugoplanową rolę, nie przeszkadzając w dokonywaniu masowej zagłady pojawiających się na ekranie stworów. Na graczy czeka tym razem około 40 różnych rodzajów demonów. Wiele z tych istot pojawia się po raz pierwszy, niektóre znane są już jednak z pierwszej części. Producent zadbał o nowych bossów, wzorowanych na tych z pierwszego Painkillera. Przeciwnicy ci wyróżniają się więc zarówno ogromnymi rozmiarami, jak i dużą siłą zadawanych ciosów.

Przygotowana przez producentów gry kampania dla pojedynczego gracza składa się z szesnastu zupełnie nowych poziomów, które można pokonywać na kilku różnych poziomach trudności. Arsenał dostępnych broni poszerzony został o sześć nowych giwer. Gracz może również liczyć na zdecydowanie potężniejsze karty w zbieranej przez siebie i znanej z pierwszej części serii talii. W grze nie zabrakło odpowiednio rozbudowanego multiplayera. Producent rozszerzył między innymi opcje śledzenia swoich dotychczasowych poczynań. Multiplayer jest ponadto kompatybilny z mapami oraz trybami zabawy z pierwszej części Painkillera. Wizualnie gra przypomina swojego poprzednika, choć dodano oczywiście wiele nowych efektów graficznych. Akcję w dalszym ciągu obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.


Painkiller: Resurrection:

Painkiller: Resurrection to trzecia odsłona popularnego cyklu strzelanin, zapoczątkowanych hitowym dziełem polskiego studia deweloperskiego People Can Fly, zarządzanego przez Adriana Chmielarza. Przygotowała ją austriacka grupa Homegrown Games, na zlecenie firmy JoWood będącej właścicielem praw do marki.

W Painkiller: Resurrection wcielamy się rolę Dzikiego Billa Shermana, zabójcy działającego na zlecenie CIA i wysoko postawionych urzędników państwowych. Właśnie ci ostatni zlecają Dzikiemu Billowi intratne zadanie, które bardzo szybko komplikuje się i wymyka spod kontroli bohatera. Mogłoby się wydawać, że banalna likwidacja politycznego rywala zleceniodawców Billa będzie przysłowiową kaszką z mleczkiem. I tak też było – przynajmniej do momentu, kiedy w pobliże służbowego pojazdu, należącego do celu Shermana, nie podjechał szkolny autobus wypełniony gromadką dzieciaków. Bomba podłączona do stacyjki wybuchła z chwilą przekręcenia kluczyka. W efekcie śmierć poniosły nie tylko dzieci i polityk, ale również Dziki Bill, który starał się powstrzymać całe zdarzenie. Śmierć protagonisty jest początkiem właściwej gry.

W Painkiller: Resurrection podtrzymana została zatem tradycja wcielania się w nieumarłych bohaterów, przed którymi stawiane jest zadanie rozprawienia się z przeważającymi siłami piekielnej armii. Tak było w jedynce, w której pomagaliśmy ukończyć ową misję Danielowi Garnerowi, a także w Overdose, gdzie mieliśmy okazję poznać zarówno wydarzenia sprzed jedynki, jak i te, mające miejsce po historii opowiedzianej w dziele People Can Fly. W Resurrection akcję również osadzono w Czyśćcu, lecz tym razem wydarzenia mające w nim miejsce nabiorą zupełnie nowego znaczenia. Dziki Bill wyląduje bowiem w samym środku konfliktu pomiędzy siłami Nieba i Piekła. Gracz wykonuje misje dla obu frakcji, lecz finał historii nosi znamiona typowe dla Painkillera. Jego osiągnięcie wymaga rozprawienia się z ogromną liczbą przeciwników. Dokonujemy tego przy wykorzystaniu wielu rodzajów broni, w tym kultowego Painkillera.

Jedną z najistotniejszych zmian zastosowanych w Painkiller: Resurrection jest z pewnością wprowadzenie trybu kooperacji. W jego ramach gracze (maksymalnie dwóch) może ukończyć zarówno główną kampanię, jak i kilka dodatkowych poziomów, które zostaną opracowane z myślą o tejże opcji rozgrywki. Produkcja oferuje także standardowy multiplayer, stanowiący jeden z głównych atutów cyklu Painkiller.

Painkiller: Resurrection powstał w oparciu o mocno zmodyfikowany silnik graficzny znany z jedynki. Wprowadzenie kilku nowości – w tym efektów takich, jak motion blur czy też dynamiczne oświetlenie – spowodowało, że produkcja straszy wyglądem jedynie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Za projekty wszelkich elementów oprawy graficznej odpowiada austriacki artysta Peter Siedl.


Painkiller: Redemption:

Painkiller: Redemption to gra należąca do zapoczątkowanego przez polskie studio People Can Fly popularnego cyklu FPS-ów. Tym razem produkcję powierzono nowemu zespołowi Eggtooth Team, który swoją karierę zaczął jako grupa fanów tworząca modyfikacje. Jeden z ich projektów tak bardzo spodobał się wydawcy, że zadecydowano ostatecznie o przerobieniu go na pełnowymiarową komercyjną produkcję.

Gra stanowi kontynuacje losów Daniela i Beliala, którzy po raz pierwszy muszą połączyć siły by ostatecznie zakończyć krwawy konflikt pomiędzy niebem a piekłem. W Redemption znajdziemy naturalnie nową kampanię, która powinna starczyć na około 3-5 godzin zabawy. By ją ukończyć będziemy musieli pozbawić życia ponad sześć tysięcy wrogów, czyli więcej niż w którejkolwiek poprzedniej odsłonie serii. Map jest łącznie sześć, co oznacza, że na każdej z nich czeka na nas ponad tysiąc potworów.

Pokonanie takich hord stanowi niemałe wyzwanie, zwłaszcza że znacznemu ulepszeniu uległa sztuczna inteligencja sterowanych przez komputer nieprzyjaciół. W osiągnięciu sukcesu pomaga graczom zdolność przeobrażania się w demona po zebraniu odpowiedniej ilości dusz.


Painkiller: Recurring Evil:

Painkiller: Recurring Evil jest szóstą odsłoną wypełnionych akcją FPS-ów, którym początek dało polskie studio People Can Fly. Nie jest to jednak pełnoprawna kontynuacja, a samodzielny dodatek, który wprowadza 5 nowych map, jedną nową broń, ścieżkę dźwiękową oraz nową historię. Sama mechanika rozgrywki pozostała niezmieniona - zadaniem gracza wciąż jest wyeliminowanie hord przeciwników i dotarcie w jednym kawałku do końca poziomu. W osiągnięciu sukcesu pomaga mu zdolność przeobrażania się w demona po zebraniu odpowiedniej ilości dusz.

Fabuła Recurring Evil po raz kolejny opowiada historię Billa Shermana, głównego bohatera wydanego w 2009 roku Painkiller: Resurrection. Akcja gry przenosi nas do czyśćca, gdzie po raz kolejny musimy zmierzyć się z siłami zła w walce o własną duszę. Jedynym sposobem, by tego dokonać jest przedarcie się przez niebezpieczne i dotąd niezbadane tereny, w których roi się od piekielnych istot. Każda z pięciu nowych lokacji została zaprojektowana od podstaw przez rosyjskie studio MED-Art i charakteryzują się one dużą różnorodnością. Walki rozgrywają się w ponurym opactwie czy pochłoniętym przez dżunglę kompleksie świątynnym, by niedługo potem przenieść się do starego magazynu czy na zniszczoną autostradę, wypełnioną wrakami opuszczonych samochodów.

Gra działa na wysłużonym silniku PainEngine - tym samym, na którym powstała pierwsza część serii. Grafika została jednak nieznacznie poprawiona, głównie dzięki zwiększeniu rozdzielczości tekstur i szczegółowości z jaką wykonano poszczególne modele. Usprawnienia dotknęły także sztucznej inteligencji przeciwników, którzy w tej odsłonie występują przeciwko graczowi wyjątkowo licznie - wedle zapewnień twórców jest ich ponad 6 tysięcy. Painkiller: Recurring Evil jest produkcją skierowaną głównie do fanów serii. Czas potrzebny do ukończenia gry szacuje się na około 5 godzin.


Painkiller: Hell & Damnation:

Painkiller Hell & Damnation to dynamiczna strzelanka, będąca odświeżoną wersją pierwszej części serii, w której liczy się jedynie refleks gracza. Projekt powstał w gliwickim studiu The Farm 51, znanym z serii NecroVision. Zespół ten założony został przez ludzi, którzy brali udział w produkcji pierwszego Painkillera.

Głównym bohaterem jest Daniel Garner, który wraz ze swoją żoną ginie w wypadku samochodowym.Jednak nie trafia on ani do nieba, ani do piekła. Zostaje wybrany do walki z demonicznymi hordami w imię dobra, co ma mu pozwolić odkupić swoje winy i umożliwić dołączenie do swojej żony w zaświatach.

Grę zbudowano w oparciu o technologię Unreal Engine 3, dzięki czemu możliwe było uzyskanie znacznie ładniejszej oprawy niż w którejkolwiek z poprzednich odsłon. Pomimo zmiany silnika podstawowe zasady zabawy nie uległy zmianie. Ponownie wcielamy się w uzbrojonego po zęby bohatera, który musi zmierzyć się z setkami krwiożerczych wrogów i gigantycznymi bossami.

Do naszej dyspozycji oddany został całkiem pokaźny arsenał. Gracz może korzystać z kołkownicy, która przybija wrogów do ścian, sufitów lub podłogi. Oprócz tego występują standardowe bronie w grach FPS, takie jak strzelba czy rakietnica, a wszystkie z nich posiadają dwa tryby prowadzenia ognia. W Painkiller Hell & Damnation pojawia się tylko jedno narzędzie, którego nie było w pierwszej części serii – Soulcatcher. Umożliwia ono zbieranie dusz poległych przeciwników i wystrzelenie w nich wiązki promieni.

W odświeżonej wersji Painkillera gracze mogą zmierzyć się ze sobą w trybie multiplayer za pośrednictwem Internetu lub sieci lokalnej. Do dyspozycji oddane zostały takie tryby, jak capture the flag, deathmatch, team deathmatch oraz survival. Dodatkowo można razem ze znajomymi przejść kampanię dla jednego gracza w trybie kooperacji.Rekomendowane: Quad Core 2.4 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7, łącze internetowe1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!=============================================

Release Date: April 12, 2004 ~ October 31, 2012
Genres/Tags: Action, Shooter, First-person, 3D
Developer: People Can Fly, Mindware Studios, The Farm 51 and others
Publisher: DreamCatcher Interactive, JoWooD, Nordic Games
Platform: PC [Repack]
Engine: PainEngine/Unreal Engine 3
Steam User Rating (Black Edition): 89% of user reviews are positive (based on 742 reviews)
Steam User Rating (Overdose): 72% of user reviews are positive (based on 533 reviews)
Steam User Rating (Resurrection): 28% of user reviews are positive (based on 264 reviews)
Steam User Rating (Redemption): 50% of user reviews are positive (based on 372 reviews)
Steam User Rating (Recurring Evil): 47% of user reviews are positive (based on 185 reviews)
Steam User Rating (Hell & Damnation): 77% of user reviews are positive (based on 2,118 reviews)

Interface Language: English, German, French (BE, Resurrection, HnD), Italian (BE, Resurrection, HnD), Spanish - Spain (BE, Resurrection, HnD), Czech (BE, HnD), Hungarian (HnD), Japanese (HnD), Polish (BE, HnD), Russian
Audio Language: English, German, French (BE, Resurrection, HnD), Italian (Resurrection, HnD), Spanish - Spain (BE, Resurrection, HnD), Japanese (HnD), Polish (HnD), Russian
Crack: built-in (Christsnatcher/SSE)

Minimum requirements:
Operating System: Windows XP SP3 (для установки требуется минимум Vista)
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2Ghz / AMD Athlon 64 X2 equivalent
RAM: 2 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600XT (256 MB)
DirectX: 9.0c
HDD Space: up to 29.3 GB (all six games)

ATTENTION! The minimum size of the repack is just 3.5 GB, read repack features section for details.Complete Pack Contents:

Painkiller: Black Edition, v1.64, inc. Battle Out of Hell Expansion
Painkiller: Overdose, v84.4
Painkiller: Resurrection, v44
Painkiller: Redemption, v1.05f
Painkiller: Recurring Evil, v.Final Patch 1
Painkiller: Hell & Damnation, Build 20140415_3933 + following DLCs:
--- City Critters
--- Collector's Edition DLC 1
--- Collector's Edition DLC 2
--- Demonic Vacation at the Blood Sea
--- Digital Extras
--- DLC Preorder 1
--- Full Metal Rocket
--- Halloween DLC
--- Heaven’s Above
--- Medieval Horror
--- Operation “Zombie Bunker”
--- Satan Claus DLC
--- The Clock Strikes Meat NightDescription:

Painkiller: Black Edition

Painkiller Black Edition includes Painkiller and the expansion pack Battle Out of Hell, featuring 10 additional single-player levels and many new villans.

Gothic Story, Frantic Gameplay. Painkiller is a first-person horror shooter, designed to satisfy a gamer's hunger for intense, fast-paced action. It's an adrenaline addict's nightmare, where hellish monsters swarm in seemingly endless mobs.

Painkiller Hell: Overdose

The critically-acclaimed and award-winning FPS franchise is back! Packed with tons of fast-paced, adrenaline-fueled single player and multiplayer action, Painkiller Overdose brings with it 6 innovative new demonic weapons, mind-bending physics, lightning-player maps, over 40 demented and sickly-twisted monsters from Hell and gigantic end bosses that will blow your mind!

Painkiller Hell: Resurrection

Developed by Homegrown Games with former developers and modders from the previous Painkiller games in collaboration with Studio Med-Art and with a Catholic priest advising, Painkiller Resurrection combines rock-hard, no-frills action and an exciting story with painstakingly researched details. In a bizarre world influenced by medieval ideas about hell and purgatory and Dante's Inferno, the mixture of fast, straightforward levels and enormous, explorable regions containing the worst scum of any hell provides a unique gaming experience.

Painkiller Hell: Redemption

Welcome to a world of pain. Heaven is once again in danger and threatened by a reckless army of hell spawn monsters - and they will stop at nothing. This time, only two heroes can save heaven from total destruction: Daniel and Belial, two champions from previous Painkiller stories, have to team up and put an end to the conflict in the old epic struggle between heaven and hell. Unfortunately hell’s army is even greater and stronger than before: The new general of the abyss has been endowed with powers of all the previous leaders combined, and she’s determined to see the next war through until hell’s victory. Her legions won’t back down without a long and bloody battle. Can you survive the endless attacks of nightmarish minions and terrifying fiends?

Painkiller Hell: Recurring Evil

Battle never ceases in the realm known as Hell. This time around it's a battle for the freedom of your very soul. Will you be able to escape from the prison hidden in the darkest deepest chasm of Hell? Do you have enough courage to travel through the most dangerous and twisted areas, infamous for their unsafety, even among demons themselves? Are you prepared to significantly reduce the demonic population?

Once again you have the chance to experience the magnificent dark atmosphere of the good (or evil?) Painkiller, the only true oldschool First Person Shooter, tough as nails, without a trace of remorse, without a glimpse of motion blur or other technological makeup. Just Painkiller and nothing else matters!

Painkiller: Hell & Damnation

Heaven's Hitman is Back... With a Vengeance

Evil has returned! Demonic powers are manifesting themselves as a myriad of dark creatures, fighting over the fates of imprisoned souls caught in Purgatory.

Once again, it is up to Daniel Garner, in the unenviable position of being the Curse of Darkness and the Toy of Light, to fight his way past hordes of demons and fiends.

Questions remain… “Can he stop the powerful creatures that stand in his way? Will he ever leave the hell of Purgatory and be reunited with his wife Catherine?”

Painkiller Hell & Damnation is a fast-paced, thrilling modern remake of an all-action shooter Classic!

Repack Features

Based on six Steam releases with all language depots included: 39 GB, thanks to Christsnatcher!
Christsnatcher's cracks applied over original 5 games, SSE by syahmixp applied over H&D
Missing Russian text/voice/videos localizations (1.3 GB) added
100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
Selective Download feature: you can skip downloading and installing of: 5-pack (original games on PainEngine), H&D standalone game, optional videos for 5-pack, bonus content of H&D
Significantly smaller archive size (compressed from cumulative 40.3 to 3.5~11 GB for any single language, depending on selected components)
Installation takes 5-20 minutes (depending on your system and selected components)
After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
HDD space after installation: up to 29.3 GB
Read the "Language Switching" below for details on that topic
Repack uses XTool library by Razor12911
At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
Repack by FitGirlSelective Download

You can skip downloading and installing of 5-pack (original games on PainEngine), H&D standalone game, optional videos for 5-pack, bonus content of H&D. Here is the list of optional files:

fg-5games-01.bin (all five bins required if you want to install 5 original games)
fg-5games-02.bin
fg-5games-03.bin
fg-5games-04.bin
fg-5games-05.bin
fg-5games-optional-russian.bin (will replace voiceovers/videos with Russian in all five games)
fg-5games-optional-german.bin (will replace voiceovers/videos with German in all five games)
fg-5games-optional-french.bin (will replace voiceovers/videos with French in BE & Resurrection games)
fg-5games-optional-spanish.bin (will replace voiceovers/videos with Spanish in BE & Resurrection games)
fg-5games-optional-italian.bin (will replace voiceovers/videos with Italian in Resurrection game)
fg-5games-optional-videos.bin (Credits, "Making of" and Machinima videos from BE, Overdose and Redemption)
fg-hnd-01.bin (all three bins required if you want to install Hell & Damnation)
fg-hnd-02.bin
fg-hnd-03.bin
fg-hnd-optional-bonus.bin (contains H&D bonus content: Artbook, "Making of" videos, Soundtrack in MP3 format and five printable PDFs)In example, if you want to install five original games with German UI/Subtitles/Voiceovers and don't need optional videos - skip all "optional" and files, but download fg-5games-01.bin, fg-5games-02.bin, fg-5games-03.bin, fg-5games-04.bin, fg-5games-05.bin and fg-5games-optional-german.bin along with setup.exe.

Language Switching

By default five original games install with English text/GUI and voiceovers. If you download optional voiceovers for 5-games pack, some (or all) of those will have videos/audio in that language. With some exceptions:

If you install 5-pack without optional voiceovers, you can switch all those games to Russian GUI/UI by running "Switch 5 Games to Russian.bat" in the game root
If you don't need Russian, but want to play Black Edition with English voiceovers/videos, copy all files from "Painkiller Black Edition
us1"to "Painkiller Black Edition" folder and then run "Painkiller Black Edition!LangToolXPOR.Tool.exe" to select one of eight GUI languagesHell & Damnation language can be changed by editing "Painkiller Hell & DamnationSmartSteamEmu.ini", language string
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-02-05 12:09:15 [Aktualizuj]
Napisano: 07.07.2022 15:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse