Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Zenon Gałuszka - Dziesięć dni na karuzeli [PL] [PDF, MOBI, EPUB]

Zenon Gałuszka - Dziesięć dni na karuzeli [PL] [PDF, MOBI, EPUB]   torrent
Dodał: Ishimura
26.11.2020 18:40
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Zenon Gałuszka - Dziesięć dni na karuzeli

Info

Format: epub, mobi, pdf, txt, odt
Rozmiar: 2,6 MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: Rar
Danych naprawczych: Brak
Hasło: Brak
Rok wydania: 1983

Opis

- Stało się coś - Tak, Eddi. Stało się coś cholernie paskudnego. Gliny zwinęły na lotnisku naszego Francuza razem z całym transportem. Rozumiesz co to znaczy? Z całym transportem - Ale kiedy to się stało? Przecież chłopcy przywieźli z lotniska tylko tego. Tamten nie przyleciał... Twarz chudzielca przybrała już normalny wyraz.

[img]http://mid.images.nitro.to/nitro.to_zenon_galuszka_-_dziesiec_dni_na_karuzeli_pl_pdf-_mobi-_epub_fiona9.mid_352__18133865.jpeg[/img]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-19 18:40:03 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2021 01:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse