Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gyrgy Spiró - Niewola [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]

Gyrgy Spiró - Niewola [PL] [PDF, MOBI, EPUB, AZW3]   torrent
Dodał: Ishimura
26.11.2020 10:14
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 5.82 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 67

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gyrgy Spiró - Niewola

Info

Format: epub, mobi, pdf, azw3
Rozmiar: 5,8 MB
Wersja językowa: PL
Rodzaj kompresji: Rar
Danych naprawczych: Brak
Hasło: Brak

Opis

Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Powieść historyczna.

Bestsellerowa powieść węgierskiego pisarza, autora głośnych Iksów, ukazuje świat Żydów w pierwszym wieku po Chrystusie.
Młody Uri dorasta w rzymskiej społeczności żydowskiej. Ze względu na postępującą wadę wzroku nie może znaleźć odpowiedniej pracy, przez co pogarsza i tak nie najlepsze relacje z ojcem. Ten ryzykuje cały majątek, by w zamian za pożyczkę, której udziela Agrypie, wysoko postawionemu urzędnikowi, jego syna włączono w skład delegacji wiozącej coroczną ofiarę do Jerozolimy. Wskutek nieporozumienia Uri zostaje wzięty za agenta Agrypy, co owocuje wieloma nieoczekiwanymi wydarzeniami.

[img]http://mid.images.nitro.to/nitro.to_gyorgy_spiro_-_niewola_pl_pdf-_mobi-_epub-_azw3_fiona9.mid_5096__18133729.jpeg[/img]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-29 14:16:39 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2021 01:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse