Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Two Point Hospital 2018 (v1.23.60981 + 14 DLCs, MULTi10) [FitGirl]

Two Point Hospital 2018 (v1.23.60981 + 14 DLCs, MULTi10) [FitGirl] torrent
Dodał: PROAC
25.11.2020 20:59
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 2.54 GB
Seed'ów: 64
Leecher'ów: 2
Pobrań: 6288

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Two Point Hospital 2018 (v1.23.60981 + 14 DLCs, MULTi10) [FitGirl]


Wydanie: 30 sierpnia 2018
Gatunek: Strategiczne.
Producent: Two Point Studios
Wydawca: SEGA
Tabletka: build-in CODEX

Two Point Hospital to strategia ekonomiczna z elementami symulacji, opracowana przez zespół Two Point Studios – studio założone przez byłych pracowników firmy Bullfrog Productions. Tytuł, dla którego źródłem inspiracji był kultowy Theme Hospital, pojawił się na platformie PC.
Two Point Hospital przenosi nas do fikcyjnego Two Point County (wzorowanego na miasteczku Springfield z serialu Simpsonowie), którego mieszkańcy cierpią na rozmaite dolegliwości. W trakcie zabawy wcielamy się w ordynatora, a naszym zadaniem jest niesienie pomocy potrzebującym… i rozwój swojego szpitalnego biznesu.
W wydanym na platformie PC Two Point Hospital akcję ukazano w widoku izometrycznym. Nadrzędnym elementem rozgrywki jest przyjmowanie pacjentów i zapewnienie im godnych warunków pobytu w naszej placówce. Niemniej samo leczenie nie wystarcza, gdyż chorzy potrzebują również smacznego jedzenia i rozrywki – w ten sposób możemy sprawić, że opuszczą klinikę zadowoleni i polecą ją swoim znajomym, co znajdzie odzwierciedlenie nie tylko w liczbie odwiedzin u zatrudnionych przez nas specjalistów, lecz także w sumach pieniędzy trafiających na nasze konto. Zarabianie gotówki jest natomiast o tyle ważne, że dzięki niej możemy pokusić się o zakup nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego, podpisywanie kontraktów z coraz lepszymi specjalistami (mającymi swoje wymagania), wysyłanie naszych lekarzy na szkolenia (dzięki którym doskonalą umiejętności) oraz rozbudowę szpitala, a w późniejszej fazie rozgrywki – również wznoszenie kolejnych placówek. Pieniądze przydają się również do finansowania badań, dzięki którym opracowujemy innowacyjne metody leczenia, co pozwala nam na rozprawianie się z coraz dziwniejszymi chorobami.
Pomimo że filarem Two Point Hospital jest tryb single player, w grze zaimplementowano również wieloosobowy wariant rozgrywki.Processor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
RAM: 8 GB;
HDD: 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 780 / Radeon R9 290X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (64 Bit).======================================

Repack Features

Based on Two.Point.Hospital.Culture.Shock-CODEX ISO release: codex-two.point.hospital.culture.shock.iso (4,964,745,216 bytes)
14 DLCs are included and activated, game version is v1.23.60981
100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
Smaller archive size (compressed from 4.6 to 2.5 GB)
Installation takes 3-5 minutes
After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
HDD space after installation: 8.2 GB
Language can be changed in game settings
At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack

Game Description
Build up a hospital from nothing to a masterpiece as you design the most beautiful – or functional – healthcare operation in the whole of Two Point County.

Optimise your hospital design to increase patient (and cash) flow, arranging corridors, rooms and waiting areas to your exact specifications. Expand your hospital to multiple buildings as you look to get as many patients through the door as possible.

Place decorative and functional items around your hospital to improve its prestige, lower patient boredom, increase happiness and keep those end of year awards flowing in.

Included DLCs:

Bigfoot
Close Encounters
Convention-al Rug
Culture Shock
Exhibition Items Pack
Fancy Dress Pack
Free Zombie Costume
Jingle Jam Jingle Jimjams
Off the Grid
Pebberley Island
Retro Items pack
SEGA 60th Items
The Golden Toilet

Backwards Compatibility

This repack is NOT backwards compatible with my previous TPH repacks.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-03 22:03:09 [Aktualizuj]
Napisano: 07.03.2021 03:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse