Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Two Point Hospital: Culture Shock (2018) [MULTi8-PL] [CODEX] [DVD9] [ISO]

Two Point Hospital: Culture Shock (2018) [MULTi8-PL] [CODEX] [DVD9] [ISO] torrent
Dodał: Ishimura
24.11.2020 07:36
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 4.62 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 25

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Two Point Studios
wydawca: SEGA

Premiera:
============================
30 sierpnia 2018
30 sierpnia 2018 Steam
20 października 2020

Gatunek: Strategiczne ekonomiczne widok izometryczny humorystyczne medyczne

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Hrabstwo Two Point przeżywa kryzys artystyczny. Twórcom brakuje pomysłów. Kultura wysycha, pozostawiając po sobie jedynie zasuszone skorupy braku oryginalności.
Na szczęście możesz się tym zająć w odpowiedzi na wezwanie Zary Fitzpocket, artystki-rezydentki, która pragnie tchnąć nowe życie w scenę muzyczną, świat srebrnego ekranu oraz wszelką inną sztukę.

Doświadcz magii telewizji dzięki studiu Plywood, które przygotowuje się do premiery nowej medycznej telenoweli z nieco już przyblakłą gwiazdą filmową, Roderickiem Cushionem. Udaj się na Festiwal Mudbury i dostań się na nagłówki wraz z najgłośniejszymi gwiazdami, przyrządzając burgery w wątpliwej jakości ciężarówkach. Wreszcie zapoznaj się z wykwintnym smakiem śmietanki towarzyskiej w należącej do Zary Akademii Fitzpocket. Nawiązuj znajomości i daj się PONIEŚĆ, skarbie, bo jak nie ty, to kto?

User image

Od zbyt dawna ignorujemy choroby lęgnące się w naszych umysłach, domach i loftach, w których mieszczą się nasze studia. Brak inspiracji i produktywności to słabości, które nas zatruwają. Nie wystarczy żadna pojedyncza terapia, dramatyczna, muzyczna czy medyczna. Nie. Musimy wszyscy rozpocząć pracę nad moim największym projektem.

Z moimi znajomościami i twoim niezwykłym talentem do leczenia uzdrowimy chorą kulturę hrabstwa Two Point. Po pierwsze musimy zaaplikować zastrzyk. A kto lepiej nada się do tego zadania niż taki wirtuoz opieki zdrowotnej jak ty?

Jeśli chcesz pomóc a taką mam nadzieję pierwsze zadanie zabierze cię w podróż do studia Plywood i na srebrny ekran Pamiętaj, pióro jest potężniejsze niż skalpel.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy) i wyższy
Procesor: Intel Core i3 6100 / AMD FX-4350
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Intel HD Graphics 630 / NVIDIA Geforce GT 1030 przy 2 GB (NVIDIA GeForce GTX 460) / AMD RX550 przy 2 GB (AMD Radeon HD 6850)
DirectX: wersja 11
Miejsce na dysku: 5 GB

Opis instalacji

1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
4. Skopiuj zawartość katalogu "CODEX" do folderu z grą
5. Graj
6. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

NOTES: This release is standalone and includes all content and
DLC from our previous releases and updates.

The game is updated to v1.23.60981.
Two Point Hospital: Culture Shock DLC:

User image

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=iQ6sRrIKZec
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-28 10:20:16 [Aktualizuj]
Napisano: 27.01.2021 20:45
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse