Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Besiege (2020) [MULTi7-ENG] [GOG] [v 1.05] [DVD5] [exe]

Besiege (2020) [MULTi7-ENG] [GOG]  [v 1.05] [DVD5] [exe] torrent
Dodał: Ishimura
24.11.2020 06:44
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 1.00 GB
Seed'ów: 14
Leecher'ów: 1
Pobrań: 164

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

producent: Spiderling Studios
wydawca: Spiderling Studios

Premiera:
===================
28 stycznia 2015 wczesny dostęp
18 lutego 2020
18 lutego 2020 Steam

Gatunek: Symulacje średniowiecze elementy logiczne multiplayer maszyny i urządzenia indie kooperacja crafting

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Besiege to oryginalna gra logiczno-symulacyjna, w której od podstaw konstruujemy fantastyczne machiny oblężnicze, a następnie przy ich pomocy niszczymy wojska oraz fortyfikacje przeciwników. Za powstanie tytułu odpowiada niewielkie niezależne brytyjskie studio Spiderling. Gra zadebiutowała w programie wczesnego dostępu w serwisie Steam w 2015 roku i znajdowała się w nim przez blisko pięć lat, do chwili oficjalnej premiery 18 lutego 2020 roku. W tym czasie produkcja zbudowała wokół siebie bardzo zaangażowaną społeczność fanów. Na podstawie ich sugestii autorzy wprowadzają poprawki oraz nowe rozwiązania do modelu rozgrywki. Miłośnicy Besiege są również autorami licznych modów dodatkowo urozmaicających i wzbogacających zabawę.

User image

Mechanika
Besiege to unikalna gra logiczno-symulacyjna z akcją rozgrywającą się w fantastycznej wersji europejskiego średniowiecza. Podczas zabawy budujemy machiny oblężnicze, a następnie przy ich pomocy burzymy fortece, wioski i inne budynki, szerząc spustoszenie wśród oddziałów przeciwników na niewielkich i minimalistycznych trójwymiarowych planszach. Do dyspozycji otrzymujemy ogromną liczbę części, z których niczym z klocków konstruujemy własną unikalną machinę, zdolną złamać opór przeciwnika i wytrzymać zmasowany atak wojsk oraz ciężkich dział. Dzięki różnorodności dostępnych elementów, w tym bloków pozwalających na tworzenie prostych bramek logicznych i automatyzację działania konstrukcji, pomysłowi projektanci mogą popisać się wyobraźnią, tworząc maszyny latające, miotacze ognia lub wyposażone w działa czołgi.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP (SP3) / Vista / 7/8/10 (64-bitowy)
Procesor: 2,5 Ghz DualCore
RAM: 3 GB RAM
Karta graficzna: 512 MB dedykowanej pamięci VRAM
Wolne miejsce na dysku twardym: 3 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

User image
User image
User image
User image

https://www.youtube.com/watch?v=n
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-26 20:50:50 [Aktualizuj]
Napisano: 08.03.2021 06:53
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse